REKLAMA

Numerologinė rugsėjo apžvalga

REKLAMA

Šis  rugsėjis, anot numerologės Galinos Šmidt, žada būti gana nemalonus, ypač pirmoji mėnesio pusė. Yra didelė įvairių karų – tiek politinių, tiek asmeninių, šeiminių – tikimybė.

Mėnuo labai tinka spręsti šeimos klausimus, t.y. skirtis ar tuoktis. Visi žinome, kad po karo įsigalioja taika, todėl nesiblaškykite, spręskite tarpusavio klausimus vardan ramios ateities.

Šį rugsėjį būkite atsargesni su pirkimais ar pardavimais, nes perdėtas reiklumas ir ambicingumas gali turėti nepalankių pasekmių. Skubėti neverta.

Antra mėnesio pusė labai tinka planuoti ir pradėti ilgalaikius darbus. Šį rugsėjį visiems prireiks daugiau pakantumo ir kantrybės, gebėjimo ginti savo nuomonę.

Naujuosius mokslo metus geriau pradėti švęsti rugsėjo 1 d. Sugalvokite, kokią pramogą, nors ir šeimos arba draugų, kolegų rate.

REKLAMA

Ypatingos rugsėjo  mėnesio dienos: 2 – 6, 12, 14, 20 .

Ypatingos dienos, tai dienos kai mes gauname atpildą už ankščiau padarytus darbus, ką pasėjom, tą ir pjaunam.

Atminkite, kad patys kuriate savo gyvenimą – elgsena, darbais ir  mintimis (jos gali daug ką pakeisti).

Individuali prognozė

Kiekvienas žmogus turi skaitmeninę charakteristiką. Siūlau sudėti gimimo datos skaitmenis, o  gautą rezultatą sumuoti iki vienaženklio skaičiaus.

Pavyzdžiui, jei gimėte 1988 07 24, skaičiuokite taip:
1 + 9 + 8 + 6 + 7 + 2 + 4 = 37.  3+7 = 10, 1+ 0 = 1.

1 (10).  Galimi nesklandumai su partneriais, kolegomis. Gali prireikti atlikti taikdario vaidmenį, netikėtai už kitus spręsti  finansinius ir organizacinius klausimus. Mėnesio pabaigoje galimos komandiruotės, įvairios kelionės arba trumpalaikės išvykos. Šeimoje galimi netikėtumai.

Palankios dienos: 13, 22, 26.
Nepalankios dienos: 4, 5, 15.

2 (11 ). Galimi įvairūs išsiskyrimai, gali netikėtai iškilti asmeninių problemų. Šis mėnuo žada suteikti jums nemažai gerų gyvenimo pamokų. Dažniau pabūkite vienumoje ir analizuokite visus įvykius. Ateityje tai labai pravers.

Palankios dienos:  4, 16, 23, 27.
Nepalankios dienos:  5, 14.

3 (12).  Geras metas užbaigti anksčiau pradėtus darbus. Apsidairykite, yra darbų, kuriuos reikia nuveikti santykių srityje. Jie niekaip nejuda, nesivysto, kažkas santykius stabdo ir neleidžia jums  eiti į priekį, o gal ir tempia atgal. Itin palankus periodas visų tų trukdžių atsikratyti. Tai padaryti būtina dėl geresnės ateities. Galima keisti darbą arba veiklos pobūdį.

Palankios dienos:  6, 15, 17, 24, 28.
Nepalankios dienos:  3, 30.

4. Saugokite finansus ir materialų turtą. Būkite budrūs. Kažkas gali sutrikdyti jūsų taip mėgstamą stabilumą. Turite pailsėti nuo kontroliavimo ir teisybės paieškų, ypač šeimos reikaluose.

Palankios dienos: 2, 7, 18, 20, 29.
Nepalankios dienos: 16, 25.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA