REKLAMA

Tėvas ir sūnus: kaip sustiprinti ryšį?

REKLAMA

Rašytojai, režisieriai įvairiuose kūriniuose yra kalbėję apie tėvo ir sūnaus santykius – dramatiškus, linksmus, pagarbius ar skausmingus, žeminančius. Kiek mažiau šią temą yra nagrinėję astrologai. Šis aspektas irgi yra ne mažiau įdomus.

Astrologija atskleidžia tam tikrus elgsenos modelius, būdingus Zodiako ženklams. Kad ir kokie unikalūs ir nepakartojami jaustumėmės, dažnai kaip iš rašto kartojame tas pačias klaidas arba, liaudiškai tariant, lipame ant to paties grėblio. Astrologai padeda tarsi iš šalies pažvelgti ir atpažinti galimus „kabliukus“, kurie paprastai sukelia konfliktus. Kai šie kyla tarp tėvo ir sūnaus, gali palikti didelius ir skaudžius randus ilgam.

Avino ženklo tėtis

Greičiausiai patys užaugote ir jautėtės esą tikro vyro sūnus. Taip pat norite ir saviškį išauklėti savarankišku vyru, tikru lyderiu. Atsargiai, nepersistenkite. Galite sūnų, kol jis mažas, pernelyg spausti, o kai nematote rezultato, dar ir supykti. Tiesiog pripažinkite, kad į tikslą gali vesti skirtingi keliai. Jūsų sūnus gali pasirinkti visiškai kitą, nei jūs norėtumėte.

Tauro ženklo tėtis

REKLAMA

Tauro ženklo vyras didžiuojasi savimi, kai geba išlaikyti šeimą, aprūpinti vaikus. Jam tai labai svarbu. Tik bėda, kad šis tėtis nori, kad vaikai už tai jam rodytų dėkingumą –  būtų paklusnūs. Šis noras yra natūralus, bet gali versti sūnų, ypač paauglystėje, maištauti. Vaikams reikia ne tik pastogės ir duonos. Sūnui būtinas tėvo dėmesys, teigiamas pavyzdys. Tauro ženklo tėvas turėtų retkarčiais, kad ir kaip mėgsta užsispirti ir laikytis savo, nusileisti sūnui. Kitaip šis, ypač būdamas mažas, jausis žlugdomas, negebantis pakovoti ir pasiekti pergalės.

Dvynių ženklo tėtis

Šio Zodiako tėvas būna linkęs sūnaus sėkmę matuoti pagal jo žinias. Dažnai vaikui jis nori padaryti įspūdį savo žiniomis neįtikėtinais faktais, kuriuos jam pavyko perskaityti, išgirsti. Vyras turi gebėti valdyti informaciją ir būti aktyvus. Štai toks yra Dvynių ženklo vyriškumo suvokimas. Svarbu, kad suvoktumėte, kad tai tėra tik vienas iš vyriškumo apibrėžimų. O jei dar jūsų vaikas yra kitoks nei jūs, kiek kitaip suvokia pasaulį (ne per judesį, veiksmą, o refleksiją, apmąstymus, jausmus)? Tada galite jo nesuprasti ir stengtis įsprausti į savą modelį.

Vėžio ženklo tėtis

Dažniausiai šio ženklo vyrai yra atsidavę tėvai. Kita vertus, tame slypi nemažas pavojus. Vėžys, skirdamas dėmesį vien sūnui, gali prarasti ryšį su kitais vyrais, suaugusiais žmonėmis. Jo noras tapti supertėčiu yra suprantamas, bet sūnui nebūsite įdomus, jei užsidarysite siaurame interesų rate. Taip pat negalėsite jam parodyti savo pavyzdžiu, kaip reikia bendrauti su kitais vyrais, kaip auginti draugystę. Pasitikėkite savimi ir gebėjimu būti geru tėvu, tada nereikės nieko niekam įrodinėti ir persistengti tai darant.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA