REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 09-15 d.)

REKLAMA

Avinas.  Jei kurį laiką planavote svarbų pokalbį su jums svarbiu asmeniu, dabar sulauksite tinkamo momento. Geriausia pasikalbėti būtų po pirmadienio. Tada ir jūs, ir partneris ar jums patinkantis žmogus būsite nusiteikę pamiršti nesutarimus ir ieškoti kompromiso. Artėjant savaitgaliui, nuo trečiadienio, jau galite su mylimuoju planuoti, kada įgyvendinsite karščiausias fantazijas. Ne tokias, apie kurias anksčiau nedrįsote vienas kitam prasitarti. O gal BŪTENT tas?

Tauras. Meilės reikaluose šią savaitę jūsų laukia nuostabios naujienos. Venera, Tauro ženklą valdanti meilės, seksualinių santykių  ir harmonijos planeta, trečiadienį įeis į jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių ir ten bus iki spalio 7 d. Šiuo laikotarpiu galėsite mėgautis neįtikėtinais malonumais, kuriuos teiks artima, intymi draugystė. Taip pat įmanoma, kad su žmogumi, su kuriuo draugaujate, dabar nutarsite įsipareigoti ar pradėsite gyventi kartu. Pasirūpinkite, kad jums patinkantis asmuo savaitgalį atsidurtų šalia, tada tikrai gerai praleisite laiką.

Dvyniai. Kaip dieną aišku, kad tiesiausias kelias į Dvynių širdį eina per protą. Nuo pirmadienio iki pat rugsėjo 29 d. būsite žavūs ir traukte trauksite prie savęs priešingos lyties atstovus. Merkurijus, Dvynius valdanti planeta, bus jūsų astrologinio būsto Romantinių jausmų sektoriuje. Dabar bus lengva su jums patinkančiu žmogumi kalbėtis temomis, kurios mankština smegenis. O tai Dvynius jaudina. Vienišiai nuo trečiadienio įdomų asmenį gali sutikti darbe ar netgi vietose, kur rūpinamasi kūno sveikata ir grožiu. Puiki priežastis pradėti sporto klubo sezoną, ar ne?

Vėžys. Meilė tvyro ore. Savaitės viduryje Venera, meilės ir lytinių santykių planeta, įeis į Vėžio būsto Romantinių jausmų sektorių. Priešais jus lyg dideli langai atsivers naujos galimybės. Tokia padėtis išlik iki rugsėjo 29 d. Jei esate įsipareigoję, partnerį įsimylėsite iš naujo, vėl aistringai pulsite vienas kitam į glėbį. Tiek vienišiams, tiek turintiems porą, savaitgalis bus palankus džiaugtis meilės ryšiu, kuris sujungia ir kūną, ir sielą.

Liūtas. Jūsų savaitė prasidės sulėtėjusiais meilės reikalais. Pirmadienį Marso planeta vis dar svečiuosis jūsų ženkle, bet susidurs su Saturnu. Pasijausite lyg įklimpę į energinę pelkę, kaip ir jūsų seksualinis potraukis ar žavesys. Gerai, kad nuo savaitės vidurio, artėjant savaitgaliui, padėtis keisis į gera. Vienišiams bus palanku mesti tinklus. Į juos gali pakliūti vertų dėmesio žuvelių.

REKLAMA

Mergelė. Savaitė meilės reikaluose prasidės lėtu žingsniu. Geriausi dalykai šioje srityje jums numatyti savaitgalį. Bus ir romantikos, ir linksmybių. Žodžiu, maža nepasirodys. Penktadienį ir šeštadienį Mėnulis keliaus jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektoriumi. Šiuose reikaluose tikėkitės Visatos paramos. Lengviau bendrausite su žmonėmis, dalysitės jausmais su jums svarbiu asmeniu. Šiuo metu Mergelėms tinkamiausias meilės įrodymas bus fiziškas. O štai savaitgalį jums, partneriui (ar jums svarbiam asmeniui) kils noras pasikalbėti ir apie dvasinius dalykus, o gal net  apsvarstyti santykių padėtį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA