REKLAMA

Netikę Zodiako ženklų įpročiai

REKLAMA

Tobulų nėra. Kiekvienas iš Zodiako dvyliktuko turi ydų. Laimei, astrologai gali patarti, kaip jų atsikratyti.

Avinas

Šio ženklo atstovai turi poreikį bruktis į pirmas gretas. Gyvenime ši savybė padeda, o santykiuose, poroje – gali trukdyti.

Jei Avinui tenka rūpintis augalu, gyvūnu, vaiku ar kitu žmogumi, tada jis pamiršta apie save ir parodo gerąsias savybes.

Tauras

REKLAMA

Taurui jį supantys daiktai suteikia saugumo jausmą. Jam reikia nuolatos aplink save matyti gerovės ženklus. Per daug daiktų, išdėliotų namuose, trukdo palaikyti tvarką, tokioje aplinkoje sunku pailsėti.

Tauras turėtų  pagalvoti, kaip organizuotai išspręsti šią problemą. Geriausia, jei brangiausius ir vertingiausius, jo manymu, daiktus jis išdėliotų specialiose lentynose, nišose, įstiklintose lentynose ar sekcijose. Taip ir namai bus panašūs į namus, o ne į sendaikčių krautuvėlę, taip pat įsivyraus tvarka ir jaukumas.

Dvyniai

Šio ženklo atstovai yra apdovanoti kalbėjimo dovana. Užtat turi rimtą trūkumą – jie yra prasti klausytojai.

Tačiau, kaip žinia, kalbančiųjų yra daug, o klausančiųjų – reta. Dvyniams reikėtų išmokti šio reto gebėjimo, taip jie lavins atidumą, kantrybę, dėmesingumą kitam žmogui. Šios savybės pravers ne tik darbe, bet ir asmeniniuose santykiuose.

Vėžys

Tiems, kurie pažįsta nemažai Vėžių, greičiausiai iškilo klausimas, kaip šiems pavyksta nuolatos išlikti tokiems „saldiems“, švelniems ir mieliems. Gal pastebėjote, kad jie valgo nemažai saldumynų? Šio ženklo atstovai mėgsta „saldų gyvenimą“ (sausainius, saldainius,  ledus)…

Retkarčiais atleisti sau smaguriavimo nuodėmę galima, bet svarbu, kad smaližiavimas netaptų priklausomybe. Vėžiukai, jei nežinojote, gyvenimą saldina ne tik kalorijų bombos, bet ir liesi, sveiki desertai.

Liūtas

Skoningoje prabangaus restorano aplinkoje jums teko nelaimė sėdėti šalia lankytojo, kuris šaukia ant asmeninės padėjėjos, kalbėdamas telefonu? Greičiausiai šis restorano svečias yra gimęs po Liūto ženklu. Kūrybingumu, žavesiu, sąmoju apdovanoti šio Zodiako atstovai turi akis badančią ydą – jie mėgsta pasirodyti, atsidurti dėmesio centre, net būdami nemandagūs, įžūlūs ar isteriški. Ir taip, Liūtai mėgsta girtis.

Tačiau psichoterapeutai pasakytų, kad noras girtis dažniausiai būna susijęs su nesaugumo jausmu. Liūtukai, norite sulaukti nuoširdaus aplinkinių susidomėjimo ir dėmesio? Pradėkite domėtis kitais. Sakykite žmonėms komplimentus, girkite juos, taip sulauksite grąžos su kaupu.

Mergelė

Šio ženklo atstovai yra garsūs Zodiako perfekcionistai, jie dažnai paaukoja asmeninį pasitenkinimą ar malonumą, kad tik nesugriautų kokio tobulo savo plano, darbo, sumanymo. Išoriškai šalti, bet giliai širdyje Mergelės yra jautrūs žmonės. Jiems reikėtų išmokti vieną esminę taisyklę – svarbiau geriau jaustis, nei gerai atrodyti. Kaip ją pritaikyti gyvenime?

Bent kažkiek laiko per dieną skirkite kokiai nors veiklai, kuri suteikia džiaugsmo,  nors aplinkoje palieka netvarką ar priverčia jus prarasti nepriekaištingą išvaizdą. Tarkime, vyrai galėtų užsiimti staliaus, meistravimo, konstravimo darbais, o moterys pradėtų piešti, tapyti ant šilko ar, tarkime, sodintų gėles. Mergelėms būtina nugalėti baimę „susipurvinti“.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA