REKLAMA

Zodiako mamos

REKLAMA

Astrologijoje nėra „gerų“ ar „blogų“ ženklų, kaip ir netikusių tėčių, mamų, vyrų, žmonų ar draugų.  Tačiau, žinodami asmens astrologinį ženklą, galite pastebėti tam tikrus jiems būdingus elgesio modelius. Kaip su mamos vaidmeniu susitaiko dvylika Zodiako ženklų?

Avino ženklo mama

Greičiausiai daugiavaikė Zodiako motina galėtų būti gimusi po Avino ženklu. Kodėl? Ji yra kovotoja, kurios nebaugina sunkumai. Taip pat turi daug energijos. Šios prireikia, auginant būrį vaikų. Ugnies stichijos atstovė iš prigimties yra lyderė, taigi jai natūralu vadovauti mažai šeimos kariaunai. Ji yra atkakli, nepasiduos, jei vaikai neklauso ar maištauja, kol išreikalaus, ko siekė. Nesvarbu, kiek vaikų turi Avino ženklo moteris – du ar dvylika, ji visus sugebės išrikiuoti į eilę, tai yra privers paklusti. Tačiau ši mama mokės su kiekvienu elgtis pagarbiai, kai jos atžalos norės tapti savarankiški.

Atsargiai: būkite atsargios, kad jūsų karštas būdas nepridarytų žalos. Gana greitai prarandate kantrybę, todėl išmokite suvaldyti pirmą impulsą išsakyti, ką galvojate. Greičiausiai pasakysite per daug, įskaudinsite vaiką, o paskui gailėsitės.

Tauro ženklo mama

REKLAMA

Žemiška, pastovi, ryžtinga. Tokia yra Tauro ženklo moteris, vaikams gebanti sukurti saugius namus. Tačiau ji ne uždaro juos saugioje aplinkoje, kaip tik skatina eiti ir mėginti savo laimę, drąsą, talentus. Mažus vaikus Tauro ženklo mama ragina kuo daugiau laiko leisti gamtoje, gryname ore. Tai ji pati mėgsta, tokią meilę bando įskiepyti ir atžaloms.

Ši mama moko vaikus būti žemiškais, realiai suvokti pasaulį, savo galimybes, skatina juos susitelkti ties vienu tikslu vienu metu. Tauro ženklo mama geba subtiliai bendrauti su jautriais vaikais, supranta, kada jiems sunku, suranda laiko prisėsti ir kartu išnarplioti jų problemas. Ji yra užsispyrusiai, nepalenkiamai atsidavusi savo atžaloms.

Atsargiai: Tauro ženklo mamos užsispyrimas, ypač bendraujant su paaugliais, gali tapti grubus ir žiaurus. Šiuo vaiko amžiaus tarpsniu ji turėtų būti švelnesnė ir atlaidesnė. Tauro ženklo moteris mėgsta maistą, todėl dažnai gali nutukinti vaikus, juos permaitinti. Atminkite, kad maistas nėra meilės atitikmuo.

Dvynių ženklo mama

Dvynių ženklo moteris greičiausiai turės gerai informuotus vaikus. Ji pati daug kuo domisi, tuo užkrečia ir atžalus, todėl pokalbiai prie stalo beveik niekada neišsenka. Dvynių vaikai taip pat gali būti labai kalbūs, nes jų mamos skatina juos išsakyti savo mintis, daug su jais bendrauja. Šis Zodiako ženklas yra androginiškas, štai kodėl Dvynių mamai bus lengva suprasti tiek sūnų, tiek dukterį. Ji stengsis vaikui padėti, ypač sunkiame jo amžiaus tarpsnyje.

Atsargiai: jai nuolatos reikėtų pasitikrinti, ar gerai suvokia realybę. Šis bendraujantis ženklas rūpinasi, kad jo vaikai būti savarankiški, gyventų savo gyvenimą, bet kartais Dvynių mama gali pernelyg atleisti vadžias ir namuose įsigalės anarchija. Šio ženklo mamai sunku būti tvirtai ir nuosekliai, Dvynių permainingumą, nuotaikių ir nuomonių kaitą vaikai pajaučia greitai, net mažieji moka tuo naudotis ir manipuliuoti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA