REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 16-22 d.)

REKLAMA

Avinas. Drąsus pokalbis – štai toks esminis dalykas žymi šios savaitės jūsų meilės reikalus. Galbūt miegamajame jūsų poreikiai nepatenkinami? Gal norėtumėte įgyvendinti kokias nors fantazijas, bet nedrįstate to pasiūlyti partneriui, partnerei? Jei taip, dabar atėjo laikas kalbėti. Tinkamas momentas bus antradienį arba trečiadienį. Geriau jau sukaupkite drąsą ir pasisakykite, kitaip besikaupianti seksualinė įtampa išsiverš netinkamu pavidalu – ginču, pykčiu. Tai tik gadins santykius.

Tauras. Šią savaitę galimi išbandymai santykiuose tiems, kurie yra įsipareigoję ar gyvena kartu. Nuo praėjusių metų spalio santykių srityje jums galimi tam tikri apribojimai, išbandymai. Silpni ryšiai nutrūksta, o tie, kurie atlaiko išmėginimus, stiprėja. Šis laikotarpis yra tarsi tiesos išgryninimo, pokyčių metas santykiuose. Tiek įsipareigojusiems, tiek vienišiams šiuo metu svarbu neužspausti jausmų: jeigu kažkas jus ignoruoja ar jūsų netenkina, turite tai išsakyti. Taip pat parodykite savus jausmus, jų neslėpkite.

Dvyniai. Jei esate vieniši ir ieškote meilės, ši savaitė kaip tik bus tinkama jums patinkantį asmenį kviesti į pirmąjį pasimatymą. Tam palanki diena – antradienis. Pasinaudokite tinkamu momentu ir išdrįskite pareikšti apie simpatiją ar jau užsimezgusius jausmus žmogui, kuris jums padarė įspūdį. Greičiausiai jūsų pareiškimas bus sutiktas palankiai. Gera diena bendravimui bus ir šeštadienis. Eikite ir kurkite meilės istoriją.

Vėžys. Šią savaitę meilės reikalai prislėgs tiek vienišius, tiek jau įsipareigojusius. Neturintieji poros galbūt pasijaus ypač vieniši. Dabar svarbiausia nepasiduoti neigiamoms emocijoms, nenuvertinti savo galimybių meilės fronte. Šiuo metu laiką išnaudokite ne saviplakai ar savigraužai, o pamąstykite, ką galėtumėte padaryti, kad mylėtumėte ir būtumėte mylimi. Jei turite porą, šią savaitę galite priimti rimtą sprendimą dėl santykių. Atminkite: gauname tai, ko, manome, esame nusipelnę. Taigi, kokios meilės nusipelnėte?

Liūtas. Šią savaitę gali sunkiai pavykti derinti meilės ir šeimos reikalus. Jei šiuo metu pradėjote draugauti su nauju žmogumi ir jį pristatėte šeimos nariams, galite likti nepatenkinti rezultatu. Galbūt jie vieni kitiems nepatiks. Ši situacija jus prislėgs. Geriausia, ką šiuo metu galėtumėte padaryti, tiesiog nemėginti situacijos taisyti. Kaip sakoma, mielu per prievartą nebūsi. Tiesiog palikite viską, kaip yra. Nuo ketvirtadienio galite tapti emocionalūs. Vienišiai, patys spręskite, ar esate pasirengę įsileisti meilę į širdį?

REKLAMA

Mergelė. Kalbėti nuoširdžiai, iš širdies, nėra taip jau paprasta. Bet, tiesą sakant, tai yra vienintelis kelias, jei siekiate meilės. Gali atrodyti, kad mėgindami išsakyti jausmus, gebate teužgriebti paviršių, kalbate banaliomis frazėmis. Gal svarbiau yra ne originalumas, o nuoširdumas? Be to, jei jaučiatės nesaugiai, atskleisdami jausmus, pagalvokite, ką laimėtumėte, jei išvis nieko nedarytumėte? Na, jums gali neatsakyti tuo pačiu, o jei atsakys? Tada turėsite galimybę patirti didelį prasmingą jausmą ir taip praturtinti gyvenimą. Ketvirtadienį, kaip žada žvaigždės, tiek vienišiai, tiek susiporavusieji privalės jautriai reaguoti į kažkokią su jausmais, santykiais susijusią situaciją.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA