REKLAMA

Finansinis poros suderinamumas

REKLAMA

Pinigų tema yra gana jautri. Ji gali tapti ypač skaudi, jei jūsų ir partnerio supratimas apie tai, kaip reikia tvarkyti asmeninius ir bendrus finansus, skiriasi.

Bet tai nereiškia, kad tik jūs žinote, kaip su pinigais elgtis teisingai, o kiti ne. Kiek žmonių, tiek tiesų.

Astrologai gali šiek tiek padėti. Tiksli yra asmeninė prognozė, bet yra tam tikrų bendrų gairių, kurios leis suprasti, ar esate finansiškai suderinami.

Šiuo atveju, į pagalbą pasitelktos stichijos. Visi dvylika ženklų priklauso keturiems – Ugnies, Žemės, Oro, Vandens  – elementams.

UGNIS

REKLAMA

Ugnies stichijai priskiriami ženklai (Avinas, Liūtas, Šaulys) yra aistringi, energingi nepasėdos, taip pat – kontrolės maniakai. Avinas yra verslininkas iš prigimties, jis visada suras būdų, kaip uždirbti pinigų. Jo manymu, pinigus reikia leisti ir investuoti. Liūtas jam pritaria – pinigus leisti reikia. Paprastai Liūtas uždirba daug, jei turi vaikų, jiems yra labai dosnus. Jis mėgsta pinigus leisti ir azartiniams žaidimams, ir geram laisvalaikiui. Šaulys įsitikinęs, kad pinigai tinkamai naudojami, kai leidžiami pasilinksminimams ir labdarai. Jis taip pat mėgsta investuoti. Šaulys garsėja išradingumu, kai reikia surasti būdų, kaip uždirbti pinigų.

ŽEMĖ

Žemės ženklai (Tauras, Mergelė, Ožiaragis) vertina pinigus, nes šie jiems garantuoja saugumą ir galią. Tauras galbūt nėra tas, kuris iš šios trijulės geba daugiausia uždirbti, bet jis tikrai moka geriausiai taupyti. Mėgsta ir investuoti. Mergelė taip pat skaičiuoja ne tik banknotus, bet ir smulkiuosius (jos juk mėgsta viską sužiūrėti iki smulkmenų). Šio ženklo atstovai taip pat geba atrasti neįtikėtinas verslo galimybes, kai kiti į jas nekreipia dėmesio ar jiems atrodo, kad neverta dėl tokio pelno gaišti laiko. Ožiaragis yra labai darbštus, daug dirba. Jis mėgsta uždirbti pinigus, juos taupyti, gali būti netgi šykštus. Ožiaragis mėgsta investuoti, pirkti nekilnojamąjį turtą.

ORAS

Oro stichijos atstovai (Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis) pinigus laiko tam tikra mainų, apsikeitimo priemone. Dvyniams pinigų reikia, kad galėtų jais finansuoti besikeičiančius pomėgius ir keliones, kurios daro gyvenimą įdomų. Jis yra išradingas, kai reikia pasirūpinti šia diena, bet retai galvoja apie ateitį. Svarstyklės dažnai yra neapsisprendusios, paprastai – nelabai praktiškos. Jos dirbs sunkiai, kai reikės pasirūpinti tais, kuriuos myli. Joms pinigų taip pat reikia, kad galėtų pasimėgauti gyvenimo teikiamais malonumais. Vandenis į pinigus žvelgia plačiai ir ne be idealizmo: jei pasaulyje yra pinigų, jie priklauso visiems. Tačiau toks požiūris ne visada padeda apmokėti asmenines sąskaitas. Bet, kai reikia, Vandenis sugeba būti praktiškas ir vykdyti finansinius įsipareigojimus.

VANDUO

Vandens ženklai (Vėžys, Skorpionas, Žuvys) yra emocionalūs, jų nuomonė dažnai keičiasi, bet asmeniniai įsitikinimai ir prietarai yra stebėtinai pastovūs. Vėžiui svarbiausia pasirūpinti šeima, namais. Netgi aukojant savo poreikius ir norus, jei pinigų viskam neužtenka. Skorpionas gali būti ir dosnus, ir šykštus. Jei turi kokių ekstravagantiškų pomėgių, jiems negaili pinigų, bet dažnai juos skiria praktiškiems ir ilgalaikiams tikslams – investuoja į sveikatą ir atideda pensijai. Žuvims patinka nenutrūkstanti pinigų tėkmė. Pinigus jos geba ir uždirbti, moka juos ir gana greitai išleisti. Mylimiesiems jos dažnai nieko negaili. Tikriausiai nėra dosnesnio Zodiako ženklo už Žuvis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA