REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 30-10 06 d.)

REKLAMA

Avinas. Jei ne viršininkas, tai sutuoktinis ar gyvenimo partneris jus erzins ar supykdys. O visai tikėtina, kad abu. Jūsų partneris pastaruoju metu visiškai nepalaiko jūsų karjeros siekių? Todėl, kad jūs nebesurandate laiko pabūti dviese. Meilei tokia situacija nepadeda. Bėda ta, kad šiuo metu visiškai nepakęsite jokių verkšlenimų ar nusiskundimų. Penktadienį suraskite būdų, kaip partneriui nusiųsti žinią, kad jį mylite. Norite turėti viską? Tai įmanoma, bet ne vienu metu.

Tauras. Atrodys, kad šią savaitę, santykiai byrės lyg kortų namelis, ypač artimų draugų rate. O štai pas jus pačius meilė degs didele ir karšta liepsna. Kad ir kas vyktų jūsų romantiškų santykių burbule, jūsų laukia pokalbis. Būkite atviri, sąžiningi, dalykitės mintimis. Geriausias tam laikas bus šeštadienį, o sekmadienį galėsite mėgautis giliu tarpusavio supratimu.

Dvyniai. Kartais meilė žeidžia. O retkarčiais gali įgelti. Pavyzdžiui, šią savaitę. Jei į šiuos įvykius sugebėsite pasižiūrėti kaip į skausmą, kuris kyla augant, tobulėjant, keičiantis, perplauksite į kitą pusę. O kas ten? Galbūt galimybė užmegzti naujus santykius. Bet pirmiausia teks atkentėti. Antradienį jausitės ypač pažeidžiami, tačiau iki ketvirtadienio nemalonūs jausmai aprims. Jei visa tai vyksta dėl kokių nors vidinių ar intymių poros problemų, penktadienį įmanomas tam tikras aiškinimasis, pokytis. Po audros turėtų ateiti ramybės metas.

Vėžys. Šią savaitę viskas priklausys nuo jūsų santykių statuso. Jei esate įsipareigoję, namuose galima tam tikra įtampa. Pirmoje savaitės pusėje gali kilti ginčas, kuris kai kuriems santykiams taps esminiu, gal net tam tikru lūžio tašku. Jei su kuo nors šiuo metu draugaujate, būdami kartu, jausite daugiau džiaugsmo ir laimės.

Liūtas. Požiūrių, nuomonių nesutapimas antroje savaitės pusėje gali tapti daugiau nei ginču. Jums tai bus garbės ir principo reikalas. Galbūt gali paaiškėti, kad jūsų ir partnerio supratimas apie svarbiausias, jūsų manymu, vertybes skiriasi. Jei po penktadienio reikalai nepagerės ir tęsis „nekalbadieniai“, jei nė vienas nežengsite pirmo susitaikymo žingsnio, galite nuspręsti, kad jūsų skirtumai yra esminiai.

REKLAMA

Mergelė. Jaučiatės neįvertinti ar manote, kad jumis naudojasi? Jei taip, šią savaitę nebetylėsite. Greičiausiai antradienį pasiryšite išsakyti priekaištus savo antrajai pusei, jei ji naudojasi jūsų gera širdimi ar mėgina manipuliuoti. Pasistenkite kontroliuoti jausmus. Pasidavę emocijoms, galite prišnekėti daugiau, nei iš tiesų reikėtų. Paklauskite savęs, ar norite sąžiningesnių santykių, ar siekiate juos baigti. Kai sau atsakysite, atitinkamai ir elkitės.

Svarstyklės. Šią savaitę jausitės taip lyg galva trankytumėte sieną. Tai bus susiję su meilės ir santykių reikalais. Dabar viską, ką žinojote apie partnerį ir jūsų santykius, reikės pasitikrinti iš naujo. Akimirkomis jums atrodys, kad taika ir ramybė pasiliko kažkur už horizonto. Tačiau artėjant savaitgaliui, o ypač kai naujas Mėnulis stos jūsų ženkle, atsiras galimybė kai ką keisti asmeniniame gyvenime, siekti asmeninio tobulėjimo. Tačiau ši galimybė tikriausiai nebus labai maloni, greičiausiai skausminga. Bet geriau jos neišsigąskite, ryžkitės pokyčiams.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA