REKLAMA

Asmeniniai metai: kaip juos paskaičiuoti?

REKLAMA

Asmeninis metų ciklas susideda iš devynerių metų. Suskaičiuoti, kokie šiemet yra jūsų asmeniniai metai, lengva.

Tereikia sudėti gimimo mėnesio ir dienos skaičius, o tada prie jų pridėti metų skaičių.

Pavyzdžiui, gimėte balandžio 16 dieną. Šiemet yra 2013 metai. Sudėję skaičius 2+0+1+3=6, gaunate šešetą.  Sudėkite gimimo mėnesio ir dienos skaičius (04 16 d. ): 0+4+1+6=11. Sumuokite iki vienženklio skaičiaus: 11=1+1=2. Prie 6 pridėkite 2, gautas aštuonetas nurodo, kad šiemet jums yra aštunti asmeninio ciklo metai.

Kiekvienais metais, galite pasitikrinti asmeninį metų ciklą iš naujo, tereikia sudėti metų, gimimo mėnesio ir datos skaitmenis, kaip nurodyta ankstesniame pavyzdyje.

Personalinių metų ciklas

REKLAMA

1: pirmi asmeniniai metai

Tai yra veiksmo metai. Dabar verta pradėti įvairiausius darbus. Kitaip tariant, sėklą sėsite šiandien, o derlių nuimsite vėliau. Kitiems galite pasirodyti nedraugiški, besišalinantys draugijos. Galbūt todėl, kad esate labiau užsiėmę nei įprastai, susitelkę į darbą ir asmeninius poreikius. Tai nereiškia, kad pirmais asmeninio ciklo metais sėdėsite vieni namuose. Noriai rodysite iniciatyvą, įsijungsite į būrį, kai jums to norėsis.

Patarimas: pasitikėkite savo jėgomis, imkitės veiksmų, pradėkite naujus darbus, išreikškite savo individualumą. 

2: antri asmeniniai metai

Šie metai savyje tarsi užkodavę partnerystę, buvimą dviese. Antrieji personalinio ciklo metai yra gana ramūs, švelnūs, harmoningi, mažiau aktyvūs nei pirmieji. Labiau rūpinatės kito (kitų), nei savo poreikiais. Jei turite vaikų, esate jiems švelnūs, atidūs, rūpestingi. Matyt, tokia jūsų vidinė būsena labai traukia ir kitus žmones, jie veržiasi su jumis bendrauti. Tai yra puikūs metai tobulėti, krauti kapitalą ateičiai.

Patarimas: būkite kantrūs, atviri aplinkai ir žmonėms, džiaukitės taika ir ramybe, kaupkite patirtį, jausmus, potyrius, žinias.

3: treti asmeniniai metai

Tretieji –  laikas, skirtas bendrauti. Tai yra draugiškas metas, kai lengva bendrauti su kitais žmonėmis ir džiaugtis gyvenimu. Trečiais asmeninio ciklo metais svarbu yra asmeninė laisvė,  bet taip pat  jiems būdingas siekis susikalbėti, suprasti kitus, megzti naujas pažintis, draugystes, tyrinėti žmones ir aplinkinį pasaulį. Būsite nusiteikę nuotykiams, net jei paprastai jų vengiate. Greičiausiai tai bus gana „lengvabūdiški“ metai, kai norėsis žaisti, linksmintis, mėgautis gyvenimu. Tretieji metai tinka ir pasitikėti savo kūrybiniais gebėjimais ir išdrįsti juos išreikšti.

Patarimas: būkite atviri viskam, bet nesišblaškykite, nesitaškykite į visas puses, veltui neišvaistykite energijos, mokėkite atsirinkti. 

4: ketvirti asmeniniai metai

Tai yra darbo, tęstinumo, vystymo metai. Dabar yra geras laikas sąžiningai, kruopščiai, atsakingai darbuotis. Taip pat trečius asmeninio ciklo metus geriausia skirti praktiškiems dalykams, vengti tinginystės ar per didelio bendruomeniškumo. Kartais gali atrodyti, kad šie yra gana monotiniški, rutiniški, vieniši metai. Gana retai šiuo laikotarpiu užmezgami teigiami, sėkmingi asmeniniai ryšiai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.