REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 07-13 d.)

REKLAMA

Avinas. Šią savaitę jums bus svarbu meile dalytis su panašiai mąstančiu žmogumi, savo sielos dvyniu. Tokia nuotaika tęsis iki lapkričio 5 d. Dabar kartu su mylimuoju, partneriu sieksite (galbūt  keliaudami ar mokydamiesi) daugiau prasmės savo bendroje buityje ir būtyje.  Savaitės pradžioje sunkiai seksis bendrauti intymiomis temomis. Jei partneris jus vers tai daryti, greičiausiai užsidarysite ir atsisakysite dalyvauti pokalbyje.

Tačiau tas jūsų neigimo ar atsiribojimo burbulas sprogs ir niekur dengsite, šią savaitę teks pasikalbėti, ir tiek.

Tauras. Dabar jums lengviau seksis rodyti erotinę savo asmenybės pusę. Tai vis dėl Veneros, kuri savaitės pradžioje įeis į jūsų astrologinio būsto Intymumo sektorių. Iki pat lapkričio penktosios noriai atsiversite savo partneriui tiek kūnu, tiek siela. Tokios nuotaikos pasitarnaus santykių gerinimui.

Tačiau dėl rimto pokalbio su partneriu ar sprendimo, kurį turėsite priimti antradienį ar trečiadienį, jums vėl norėsis atstatyti neseniai sugriautas sienas. Su meile šią savaitę bus taip: vienas žingsnis į priekį, du atgal. 

Dvyniai. Nuo spalio 7-osios iki pat lapkričio 5 dienos tikėkitės daugiau harmonijos santykiuose. Čia jums talkins Venera, įėjusi į jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių. Dabar su partneriu vienas kitame matysite gražiausias savybes. Tie, kurie tik pradėjo susitikinėti, greičiausiai ryšis rimtesniems įsipareigojimams, gal pradės gyventi kartu, o gal pasipirš ar sulauks pasiūlymo tekėti.

REKLAMA

Tačiau antroje savaitės pusėje partneris tarsi nukris nuo tobulybės pjedestalo. Tai nėra jau taip blogai. Taip gausite priminimą, kad gyvenate realiame pasaulyje, o žmonės yra ne dievai, jie turi trūkumų.

Vėžys. Tarnybinis romanas gali įkaitinti jūsų jausmus. Galbūt dabar manysite, kad suradote tą, kurį/kurią galite mylėti. Tačiau turėtumėte suvokti: painioti darbą su malonumais yra pavojinga, galiausiai tai gali atsisukti prieš jus. Antroje savaitės pusėje su „suinteresuotu asmeniu“ spręsite, ar ryžtis šiam nuotykiui kartu.

Vėžiai, kurie yra įsipareigoję, gali sulaukti žinių apie partnerio problemas darbe. Nurimkite, viskas laikina.

Liūtas. Meilė tvyro ore. Venera savaitės pradžioje įeis į jūsų astrologinio būsto Romantinių jausmų sektorių ir ten bus iki lapkričio penktosios. Dabar galėsite pasijausti milžinišku magnetu, pritraukiančiu meilę ir susižavėjimą. Jei esate įsipareigoję, galbūt šis energijos pliūpsnis jums padės apsispręsti dėl džiaugsmingų santykių pokyčių, gal kursite šeimą, gal nutarsite susilaukti vaikų ar dar vienos atžalos.

Patarimas: meilės ir piniginius reikalus būtinai atskirkite, kitaip antroje savaitėje galimi pykčiai.

Mergelė. Šią savaitę romantiniai ir kasdieniai namų reikalai dailiai susilies ir ramiai tekės sava vaga. Galbūt su partneriu nuspręsite kai ką patvarkyti namuose. O gal atrasite mažų dalykų, kurie jus jungia, kur esate panašūs, ir tai jus abu džiugins. Jei šiuo metu piniginė neleidžia mokėti už mažą ar didelę prabangą, kuria lepinatės, stenkitės kuo realiau vertinti aplinkybes. Kitaip dėl išlaidavimo ir finansinių problemų kentės santykiai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA