REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 14-20 d.)

REKLAMA

Avinas. Savaitės pradžioje meilės reikalai viršys jūsų lūkesčius. Su jums svarbiu asmeniu pasieksite naujas aukštumas, kurios jums užims kvapą. Taip pat vertinsite savo partnerio išskirtinumą, originalumą.

Savaitgalį įvyksiantis Mėnulio užtemimas jūsų ženkle parodys sritis, kurias jums reikia keisti. Galbūt suprasite, kad esate pasirengę įsipareigoti, nors tai jus gąsdino? Dabar suprasite, kad jūs pats buvote sau didžiausia kliūtis į laimę.

Tauras. Ar esate pasirengę patirti daugiau malonumų miegamajame? Džiaugtis audringomis naktimis su žmogumi, kuris priverčia sparčiau plakti jūsų širdį? Jums pasisekė, nes žvaigždės tikina, kad jums talkins šiuose reikaluose.

Dabar aktyvusis Marsas jums garantuos daugiau kūniškų malonumų ir šiaip daugiau džiaugsmo gyvenime. Raudonoji planeta taip jus veiks iki gruodžio 7 d. Savaitgalį galite būti kiek sutrikę, nes svarstysite, kaip įgyvendinti visas seksualines fantazijas. Jei tik patys netrukdysite sau, būtinai atrasite būdų, kaip tai padaryti.

Dvyniai. Jei esate vieniši, leisdami laiką su pažįstamu žmogumi, netikėtai galite patirti akimirkų, kai suvoksite: jausmai gali būti ne tokie ir platoniški.

REKLAMA

Įsipareigojusiems šią savaitę sutarimas, darna santykiuose su partneriu turės įtakos visam jų socialiniam gyvenimui. Galbūt norėsite nueiti į koki1 naują vietą, įdomų renginį ir pageidausite, kad jus lydėtų antroji pusė? Greičiausiai jums lengvai seksis įtikinti jį ar ją prie jūsų prisijungti. Ypač tikėtina, kad jums pasiseks, jei to prašysite ketvirtadienį. Pastebėsite, kad kartu leidžiant laiką su draugais, santykiams tai suteikia malonaus jaudulio.

Vėžys. Šią savaitę tinkamas metas pasikalbėti apie seksą. Dabar ir visą laiką, likusį iki gruodžio 7 dienos, bus palanku suvokti savo poreikius, aistras ir jas išsakyti partneriui. Atvirai ir taktiškai išsakydami, kas jums patinka, kas jaudina jus, o kas, priešingai, gesina aistrą, galite tikėtis kokybiškesnių intymių santykių. Jei nesikalbėsite, tiesiog vienas nuo kito tolsite, o neišpildyti seksualiniai lūkesčiai virs ginčais dėl kasdienių, buitinių smulkmenų. Savaitgalį galite palnuoti ypatingą vakarą (ir naktį). Gerai apgalvoję ir suplanavę, sugebėsite realizuoti slapčiausias fantazijas.

Liūtas.  Jei esate vieniši, tikėtina, šią savaitę sutiksite žmogų, kuris jus jaudins, privers giliau kvėpuoti. Savaitės viduryje suplanuotas pirmasis pasimatymas gali baigtis netikėtai (teigiama prasme).

Jei jau susitikinėjate su jums patinkančiu žmogumi, dabar mėgausitės šio bendravimo teikiama energija. Tie, kurie ilgesnį laiką gyvena kartu, tikėkitės aistros žiežirbų, lakstančių į šalis. Jei seniai planavote bendrą kelionę kartu į kokį egzotišką kraštą, dabar yra pats laikas, paspausti reikalus, pradėti juos įgyvendinti.

Mergelė. Jūsų seksualinis žavesys veršis per kraštus. Marsas, kuris valdo seksualinę energiją, iki gruodžio 7 d. pasirūpins teigiama atmosfera. Būkite pasirengę pasinaudoti tokiu palankiu laikotarpiu ir žavėti priešingą lytį. Turintys porą, savaitės pabaigoje gali jaustis sutrikę. Jiems bus sunku suprasti gana prieštaringas partnerio seksualines užuominas. Jei nesusipratimus išsiaiškinsite, geras savaitgalis garantuotas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA