REKLAMA

Zodiako ženklų angelai

REKLAMA

Postmoderniame pasaulyje įprasta derinti skirtingas sritis, sroves, tendencijas. Tai galioja ne tik menui.

Čia pateikiame astrologijos ir religijos samplaiką.

Pasirodo, kiekvienas metų mėnuo ir Zodiako ženklas turi jį sergstintį angelą. Koks saugo jus?

Malkidielis – balandžio mėnesio, Avino ženklo globėjas, Ryžto angelas.

Šis suteikia balandį gimusiems fizinės ir protinės ištvermės ir drąsos. Angelas Malkidielis padeda savo globotiniams labiau pasitikėti savimi, judėti į priekį. Balandį palanku planuoti darbus, projektus ir kaip juos įgyvendinti. Malkidielis suteikia ryžto ir atsakomybės, globoja lyderius ir tokias savybes turinčius žmones, kad šie sėkmingai irtųsi gyvenime tolyn, į priekį.

REKLAMA

Asmodelis – gegužės mėnesio, Tauro ženklo globėjas, Atgimimo angelas. 

Gegužį gamta atgimsta ir ruošiasi naujam ciklui. Žmonės šiuo metu irgi tarsi prabunda iš žiemos miego ir energingai kimba į naujus darbus. Jiems drąsos suteikia angelas Asmodelis. Jo įkvėpti žmonės išdrįsta tobulėti, augti. Šis angelas juos moko džiaugtis kiekvienu atgimimo ženklu tiek gamtoje, tiek pačiame žmoguje. Jis visiems, ne tik gegužį gimusiems, suteikia vilties ir pasiunčia pagalbą, kuriems jos reikia.

Am(b)rielis – birželio mėnesio, Dvynių ženklo globėjas, Bendravimo angelas.

Birželį prasideda naujas vaisingas metų laikas. Angelas Ambrielis padeda pirmą vasaros mėnesį gimusiems atpažinti, puoselėti vidines galias ir žada pagalbą jas įgyvendinant. Jo dėka žmonės pasaulyje susiranda draugiją, draugų, bendraminčių. Ambrielis padeda tada, kai būtina nuraminti nervus, kai reikia sakyti kalbą, išdėstyti mintis žodžiais.

Miurielis –  liepos mėnesio, Vėžio ženklo globėjas, Saugumo angelas.

Liepos mėnesio globėjas Miurielis skatina džiaugtis vasara, gamta. Ragina, imant iš jos pavyzdį, brandinti vaisius, kuriuos užmezgėte ankstyvais metų mėnesiais. Maudykitės saulės voniose, visa kūno oda gerkite lietų, braidykite žole, uoskite gėlių aromatus… Leiskite savo kūnui ir sielai atsigauti ir klestėti.

Daugelis bijo parodyti jausmus, kad bus įskaudinti, nesulauks atsako. Angelas Miurielis tiek gimusiems liepą, tiek kitiems, kurie nori prisipažinti, atskleisti jausmus, suteiks globą, saugumą, apsaugos nuo perdėto jautrumo.

Verkielis – rugpjūčio mėnesio, Liūto ženklo globėjas, Drąsos angelas.

Rugpjūtis – laisvalaikio, atostogų metas. Dabar reikia atgauti jėgas, atsipalaiduoti, žaisti. Tai yra angelo Verkielio pamoka visiems, ne tik rugpjūtį gimusiems. Jis taip pat skatina gamtoje papildyti energijos atsargas ir atstatyti jėgas. Gerbkite visa, kas gyva aplink jus, tada gyvensite džiaugsme ir laimėje.

Angelas Verkielis dar yra tvarkos ir paguodos angelas. Jis suteikia liūto drąsos, kai reikia apginti įsitikinimus, padeda suvokti, kokie iš tiesų esate.

Hamalielis – rugsėjo mėnesio, Mergelės ženklo globėjas, Proto (logikos) angelas.

Šis angelas yra socialinių ryšių globėjas. Angelas Hamalielis žmonėms padeda siekti tiksliai suplanuotų tikslų, saugo nuo klaidų. Jis taip pat yra tikslumo ir kantrybės globėjas, šių savybių suteikia rugsėjį gimusiems arba tiems, kurie prašo jo globos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA