REKLAMA

Žiedas ir žmogaus charakteris

REKLAMA

Vestuvinius žiedus (nors šiek tiek pasisakysime ir apie juos) palikite ramybėje. Jų nešama žinia daugeliui suprantama – žmogus yra užimtas, turi porą, yra įsipareigojęs.

O štai visi kiti žiedai, kuriais puošiamasi, gali daug daugiau papasakoti apie savo šeimininkus.

Dažniausiai mėgstamą juvelyrinį dirbinį žmogus maunasi ant to piršto, ant kurio šis atrodo gražiau, ant kurio jį nešioti patogiau. Iš tiesų asmuo renkasi pasąmoningai.

Būtent taip jis ir „išsiduoda“ arba, paprastai tariant, išsipasakoja. Tik šią kalbą supranta ne visi. Galite pamėginti suprasti, kaip šifruoti šį žiedų “raštą“, svarbiausia – atkreipti dėmesį, ant kurios rankos piršto maunamas papuošalas.

Kuris pirštas papuoštas žiedu?

REKLAMA

Nykštis (Marso pirštas). Vertas dėmesio pasirinkimas, ypač jei ant šio piršto žiedą mūvi vyras. Šitaip jis tarsi sako: „Prašau, dėmesio!”.

Psichologų teigimu, šis vyras stengiasi gauti iš aplinkinių patvirtinimą visais įmanomais būdais, bet pirmiausia – seksualiniu. Ir taip mano ne tik šiuolaikiniai psichologai. Dar prieš du tūkstančius metų senovės graikai ir romėnai nykštį laikė falo (vyriško organo) simboliu. Ant nykščio jie mūvėdavo geležinius žiedus, taip neva mėgindami apsaugoti savo vyriškumą.

Žiedas ant Marso piršto atskleidžia, kad jį mūvintis asmuo yra labai emocionalus ir energingas. Užvaldytas jausmų, jis gali tiek ir tokių dalykų prišnekėti, kad aplinkiniai to ilgai nepamirš. Įtikinėti tokio asmens neverta, nes jis nepasiduos, laikysis savo. Tai supranta ir pats žiedo savininkas, todėl visiškai intuityviai, papuošalą užmovęs ant nykščio, tarsi bando save sutramdyti.

Baimintis neverta, jei į pasimatymą žmogus atėjo taip papuošęs nykštį. Gal taip jis bando sutramdyti impulsyvumą, agresiją, energingumą ir nori, kad pokalbis vyktų harmoningai.

Jei žiedai puošia abiejų rankų nykščius, taip žmogus siekia padidinti galimybę susikalbėti su aplinkiniais.

Rodomasis arba smilius (Jupiterio pirštas). Valdžia. Asmuo, puošiantis smilių žiedu, yra valingas, išdidus ir siekia valdžios (galios, įtakos). „Valdžios žiedas“ ant dešinės rankos kalba apie žmogaus logiškumą, o ant kairės – polinkį į isteriją ir net didybės maniją.

Žiedus ant rodomojo piršto mūvėjo žinomi valdovai – Cezaris, Ivanas Rūstusis, kardinolas Rišeljė, Henrikas VIII. Pastarasis žiedais puošė abiejų rankų smilius. Šis britų monarchas buvo reformatorius, bet ir daugpatys (turėjo šešias žmonas), ir paranojikas.

Smilių žiedu puošiantis žmogus paprastai yra nedrąsus, iš prigimties neryžtingas. Sudėtingose situacijose pasiduoda kitų įtakai. Tačiau, mūvėdamas žiedą, žmogus tarsi save sustiprina, labiau pasitiki savo jėgomis ir kartais netgi veržiasi lyderiauti.

Jei į pasimatymą atėjęs žmogus pasipuošė smilių žiedu, vadinasi, jis tikisi jus užkariauti, jo ketinimai yra rimti. Jei juvelyriniais dirbiniais papuošti abiejų rankų rodomieji pirštai, tai reiškia, kad naujo jūsų pažįstamo niekas nesustabdys, kai šis sieks tikslo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA