REKLAMA

Mėnulio užtemimas: kaip jis veiks Zodiako ženklus

REKLAMA

Šiemet įvyko (ir dar vyks) du Saulės ir trys Mėnulio užtemimai. Šią savaitę iš spalio 18 į 19 dieną per pilnatį bus pusšešėlinis Mėnulio užtemimas, bet plika akimi jo nematysime.

Šiuo metu nepriklausomas Avinas svečiuojasi Mėnulyje, o Saulėje – prisitaikančios Svarstyklės. Taip tarsi susiduria du interesai Mano ir Kitų. Šįkart per užtemimą kiekvienas bus raginamas didesnį svorį perkelti ne savo, o kitų interesams ir poreikiams.

Taip pat šis dangaus reiškinys visiems primins, kad dabar pats laikas atsikratyti senų įpročių, kurie mus atitolina nuo aplinkinių.

Vienam eiti per gyvenimą ir siekti tikslų yra „stipru“, tai gali tik tvirtos dvasios ir valios žmonės, individualybės. Tačiau dabar, jei linkite sau gero, turėtumėte atsigręžti į aplinkinius žmones.

Bendravimas ir bendradarbiavimas praturtins jūsų gyvenimą. Taip pasielgę, daugiau laimėsite, negu prarasite.

REKLAMA

Šis Mėnulio užtemimas per pilnatį labai skirtingai veiks visus dvylika Zodiako ženklų.

Avinas

Mėnulio pilnatis ir užtemimas vyksta ugningame jūsų ženkle. Taigi jums siūloma žengti žingsnį atgal, kvėpuoti giliai ir nurimdyti emocijas. Aistra yra puikus gyvenimo prieskonis, bet kartais, apimti jos, perspaudžiate, pernelyg skubinate įvykius. Taip tik didinate nerimą, įtampą. Ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Dabar, prieš imdamiesi veiksmų ar ką svarbaus spręsdami, pasitarkite su jums palankiu asmeniu, kuris situaciją vertina objektyviai. Šis padės atsikratyti įpročių, elgsenos modelių, kurie trukdo jums judėti pirmyn.

Tauras

Impulsyviojo Avino viešnagė per pilnatį ir Mėnulio užtemimas šiame ženkle jumyse paskatins norą maištauti. Netgi galite sumanyti laužyti taisykles. Tai jaudina, bet ir kelia pavojų. Jeigu vis dėlto ryšitės pasinaudoti jumyse prabudusiu įžūliu ryžtu,  padarykite ką nors iš tiesų įsimintino ir originalaus. Tai jus sustiprins, suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Dabar jums nepatartina pasiduoti pykčiui. Ne jo, o teigiamų ketinimų vedini, siekite pokyčių. Tada tikrai daug laimėsite.

Dvyniai

Per šią pilnatį gali susijaukti santykiai su kolegomis ir artimais žmonėmis. Organizacijoje, šeimoje, kurios nariais esate, gali kilti įtampa. Jei pykstatės dėl senų, dar neišspręstų dalykų, galbūt dabar iš tiesų tinkamas metas padaryti tam galą. Kad daugiau nebeerzintų ir nebetrukdytų normaliai bendrauti. Dabar jums būtina keisti elgsenos, mąstymo modelius, galbūt net teks nutraukti tam tikras draugystes, ieškoti kitų sąjungininkų.

Vėžys

Vandens stichijos atstovams per šią ugningą pilnatį tikėtinas staigus karjeros posūkis. Jei kai kur perspaudėte reikalus, pernelyg atkakliai ir sukandę dantis yrėtės į priekį, dabar jums teks ieškoti pagalbos ar paramos, nes vieni nesusidorosite. Turite sulėtinti tempą, neeikvoti tiek daug jėgų arba keisti požiūrio kampą, ieškoti kitų sprendimo būdų ir tartis su žmonėmis, kuriais pasitikite. Jei šiuo metu planuojate imtis kokios drąsios veiklos, tiesiog kruopščiai pasirenkite jos įgyvendinimui, tada galite tikėtis sėkmės.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA