REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 21-27 d.)

REKLAMA

Avinas.  Šią savaitę, kai Merkurijaus planeta ima judėti atgal, jums reikės peržiūrėti savo nuostatas, požiūrį į santykius. Gal nenoriai dalijatės su partneriu jausmais, materialiais ir dvasiniais dalykais? Galbūt kai kuriems tai bus laikas apsispręsti, sukurti bendrą poros sąskaitą, pasidalyti mokesčius ir kitas išlaidas, o gal teks palikti savo komforto zoną, pasielgti netipiškai, naujai, kitaip. Dabar ir iki pat lapkričio 10 d. yra tinkamas laikas apsinuoginti, tiesiogine ir perkeltine prasmėmis, prieš partnerį ar mylimą žmogų. Dabar svarbu suvokti, ar statote sienas nuo jo, ar tiesiog nubrėžiate sveikas asmeninės erdvės ribas.

Tauras. Dabar labai aiškiai pasimatys, kurioms poroms reikalinga skubi greitoji bendravimo pagalba. Nuo savaitės pradžios komunikacijos planeta Merkurijus juda atgal, todėl tinka su jums svarbiu asmeniu atnaujinti neužbaigtus pokalbius ar išsakyti žodžius, kurių iki šiol nedrįsote ištarti. Tačiau, jei tam ryšitės, tikėkitės ne paviršutiniško pasikapstymo, o gilinimosi iš pagrindų, galbūt net nebijant paliesti itin jautrių temų. Kai kuriems teks iš naujo įvertinti kažkokį dėl santykių priimtą sprendimą. Kartais Taurams pritrūksta drąsos, tada jie gali paprašyti trečio, nesuinteresuoto asmens, dalyvavimo, kad inicijuotų dialogą tarp jų ir jiems svarbaus žmogaus.

Dvyniai. Prasidėjus savaitei, jūsų ženklo valdovas Merkurijus judės atgal, todėl dabar ir iki pat lapkričio 10 d. jums gana sunkiai seksis bendrauti. Susilaikykite nuo spontaniškų replikų, apgalvokite žodžius, kuriuos ketinate ištarti, ypač kalbėdami su mylimuoju ar gyvenimo partneriu. Kai žodį išsakysite garsiai, negalėsite jo pasiimti atgal. Paprastai nėra sunku išsiaiškinti nesusipratimus, bet tik ne tada, kai Merkurijus yra retrogradiniame judėjime. Dabar klaidų taisymas jums kainuos daug jėgų ir pastangų.

Vėžys. Nenustebkite, jei šią savaitę jūsų horizonte pasirodys sena meilė. Jums patiems netikėtai šis susitikimas išjudins jausmus, kuriuos, manėte, saugiai palaidojote praeityje. Priklausomai nuo situacijos, jums teks pripažinti netektį ir, jei dar neatgedėjote, tai padaryti, arba, jei įmanoma, pabandyti laimę antrąkart. Galiausiai niekas kitas už jus geriau nežino, kas jums yra geriausia. Savaitgalį ypač pasiduosite romantiškoms ir idealistiškoms nuotaikoms.

Liūtas. Jei šiuo metu sunkiai sekasi išsakyti mintis, save pristatyti, labai ant savęs nepykite. Šiuo metu Merkurijus, už bendravimą atsakinga planeta, keliauja atgal. Šis reiškinys labiausiai paveiks Liūtų reikalus, susijusius su namais ir namiškiais. Jei su jums svarbiu asmeniu gyvenate kartu, greičiausiai sunkiai seksis susikalbėti, susitarti dėl buitinių dalykų ar priimti su namais susijusius sprendimus. Rimtų žingsnių nedarykite bent iki lapkričio 10 d. Šis savaitgalis, atrodo, bus romantiškas. Patikėkite, nuo netikėtų emocijų gali sulinkti keliai.

REKLAMA

Mergelė. Jūsų ženklą valdantis Merkurijus savaitės pradžioje ims judėti atgal, todėl jums bus gana sunku reikšti mintis, jas suprantamai išsakyti. Galimas nusivylimas, nes jums atrodys, kad mylimasis ar partneris nesidomi jumis ir jūsų nesiklauso. Neskubėkite jo ar jos teisti, daryti skubotų išvadų. Atminkite, šiuo metu visiems sunkiai seksis bendrauti, todėl kantrybė ir ramybė bus aukso vertės. Greičiausiai savaitgalį pokalbis su jums svarbiu asmeniu sugrąžins tikėjimą santykiais. Pasitikėjimas vienas kitu taip pat yra svarbu, tai suteikia pagrindo saugoti ryšį ir judėti tolyn.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.