REKLAMA

Merkurijaus pinklės: 10 patarimų įsimylėjėliams

REKLAMA

Gera žinia – iki tarptautinės įsimylėjėlių dienos, vasario 14-osios, reikalai susitvarkys. Tačiau iki tol reikia jų nesugadinti taip, kad būtų su kuo švęsti meilės dieną. 

Merkurijus nuo sausio 21 iki vasario 11 dienos juda atgal Vandenio ženkle. Ką tai reiškia santykiams? Kaip elgtis meilės reikaluose, kai Merkurijus trikdys bendravimą?

Astrologai pataria, ko geriau nedaryti šiuo laikotarpiu, o kokie veiksmai neigiamų pasekmių neturės.

VENKITE

Tuoktis. Per vestuvių ceremoniją išrinktajam sakomi priesaikos žodžiais yra svarbūs dvasine, energine prasme. Ar norite tampyti likimą už ūsų ir priesaiką duoti tokiu metu, kai visi pasižadėjimai sulaužomi ar jų nesilaikoma? Net jei patys esate ištikimi ir tikite, kad jūsų išrinktasis toks yra, šiuo metu visi pasižadėjimai yra tiesiog susilpninami, jie netruks ilgai. Tokiu metu nutinka ir kitokių nemalonių, netgi siaubingų klaidų, kai patys tuoktuvininkai supainioja laiką ar dieną, ar kiti asmenys, susiję su šventės organizavimu, suklysta, atlieka klaidingas rezervacijas.

REKLAMA

Persekioti. Jei esate įsimylėję, nepersekiokite savo susižavėjimo objekto, nes jūsų atkaklios pastangos gali duoti priešingų rezultatų. Be to, ir patys, kai Merkurijus ims judėti tiesiai, galite nusivilti šiuo jums patikusiu asmeniu. Tas, kas šiuo metu atrodo toks patrauklus ir žavus, po kelių savaičių jums gali kelti nuostabą: ką jame ar joje pamatėte?!

Skirtis. Net jeigu esate tvirtai apsisprendę skirtis, šiuo metu nepradėkite skyrybų proceso. Palaukite, kol Merkurijus ims judėti tiesiai. Kitaip galite nukentėti emociškai arba finansiškai. Gali atsirasti įvairiausių netikėtų trukdžių, posūkių, sutuoktinio ėjimų (gal ir nesąžiningų ar klastingų, ir visai nesvarbu, kuri pusė yra „kaltoji“), kurie sujauks skyrybų baigtį, o rezultatas gali būti visai ne toks, kokio tikėjotės.

Saldžiakalbių. Aplenkite manipuliuotojus, saldžiakalbius įtikinėtojus. Kai Merkurijus yra retrogradiniame judėjime, jūsų atsparumas įtaigoms mažėja. Jei tokiu metu staiga šalia išdygsta žavus asmuo, kuris flirtuoja ir stengiasi laimėti jūsų simpatijas, laikykitės nuo jo kuo toliau. Kitaip po kelių savaičių, kai Merkurijus ims judėti tiesiai, apsižiūrėsite, kad jus apiplėšė emociškai arba finansiškai.

Pirmo pasimatymo. Gal ir skamba keistai, bet geriau visaip išsisukinėkite ir nukėlinėkite pirmojo pasimatymo datą iki tol, kol Merkurijus ims judėti tiesiai (po 02 11 dienos). Kol jis yra retrogradiniame judėjime, bus sunku įvertinti priešais jus sėdintį žmogų, dabar labai lengva apsirikti. Apskritai viskas gali apsiversti aukštyn kojomis, juokas gali būti priimtas kaip įžeidimas, o rimta pastaba nuleista juokais. Net jei bendrauti seksis puikiai, galite sulaukti „techninių“ trukdžių, sunku bus pasiekti susitikimo vietą, vėluosite, todėl nebegausite bilietų į norimą filmą arba prarasite stalelio rezervaciją pasirinktame restorane ar vyninėje.

GALITE

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA