REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (10 28-11 03 d.)

REKLAMA

Avinas. Šią savaitę nepavyks pabėgti nuo tiesos: teks pripažinti, kad meilė turi ir tamsiąją pusę. Tikėkitės sienų, kurias pastatėte savisaugai, bijodami būti įskaudinti, griūties. Ir gerai, tegu griūna. Jeigu, eidami į pasimatymą, buvote įpratę išsitraukti šarvus ir apsiginkluoti nuo galvos iki kojų, teks visas apsaugas palikti namuose. Tiesą sakant, dabar laikas palankesnis ne apsirengti, o  nusirengti, tai yra apsinuoginti (visomis prasmėmis). Pripažinkite savo baimes, tada jos nebegalės jūsų valdyti, ir suteikite sau galimybę patirti kai ką realaus, o ne įsivaizduojamo.

Tauras. Jei nebūsite visiškai atviri su savimi ir savo partneriu ar potencialiu mylimuoju ir slėpsite kai ką, kas trukdo jums atsiduoti meilei, apsigausite. Pirmiausia taip nuskriausite save, o ne kitą žmogų. Šiuo metu Visata skatina jus būti sąžiningiems ir pripažinti tiesą, kas jumyse, jūsų elgesyje trukdo sveikiems, laimingiems santykiams. Taip pat peržiūrėkite reikalavimus, kuriuos keliate meilei ir mylimajam ar mylimajai. Dabar yra tinkamas laikas atmesti senas, neveiksmingas tiesas ir vadovautis naujomis. Ir kas šiuo metu ypač nepalanku, – apsimesti, kad nieko nevyksta, kad pokyčiai nelaukia ant slenksčio… Su stručio taktika šįkart neišsisuksite, teks traukti galvą iš smėlio ir spręsti problemas.

Dvyniai. Mėginant kontroliuoti viską, kas vyksta jūsų aplinkoje šią savaitę, greičiausiai neliks laikao malonumams. Darbas surys visą laisvalaikį, o dar teks patiems rūpintis savo gerove. Ir vis dėlto, jei labai norėsite, romantiškuose reikaluose galimos malonios akimirkos. Ketvirtadienį tikėkitės intymių momentų su išrinktuoju ar išrinktąja. Jus jaudina jūsų lytinė sveikata? Užsirašykite pas gydytoją ir išsiaiškinkite, nekurkite sau baubų. Pasirūpinkite savimi.

Vėžys. Romantika ar jos trūkumas bus jūsų poreikių piramidės viršuje. Šią savaitę tiems, kurie jau ilgokai kartu, gali atrodyti, kad kiek atitolote, todėl tinkamas laikas atšviežinti jausmus. Vienišiams irgi palanku apsvarstyti, kokią nereikalingą naštą savyje jie nešiojasi. Kai jos atsikratys, turės vietos naujiems potyriams. Jie gali pasijausti vieni šiame pasaulyje ir nugrimzti į neviltį, kad to vienintelio žmogaus taip ir nebesutiks. Žinote posakį: meilė ateina tada, kai viskas padaryta jai sutikti? Pamąstykite apie tai. Sąžiningas pokalbis su savimi ar jums svarbiu asmeniu bus labai naudingas.

Liūtas. Kol kas „naminiai“ rūpesčiai dar nesibaigia, jie vis dar užgožia romantinius reikalus. Bet dabar svarbiausi ne jie. Šią savaitę Venera ketina išeiti iš jūsų astrologinio būsto Meilės ir romantinių reikalų sektoriaus. Vienišiai, kurie dar nesutiko sau partnerio, turėtų suskubti pasinaudoti palankia proga. Meilė gali pasibelsti į jūsų duris, bet tai panašiau į stebuklą, ar ne? Todėl eikite iš namų, dalyvaukite renginiuose, vakarėliuose ir suteikite sau galimybę užmegzti pažintis.

REKLAMA

Mergelė. Šią savaitę bendravimo tonas keisis, jis rimtės. Gerai yra tai, kad šiuo metu šie pokyčiai lems susitaikymą su savo poreikiais, nebebijosite jų išsakyti garsiai. Rimtas pokalbis su jums svarbiu asmeniu bus naudingas, leis patirti gilias intymumo akimirkas. Visai tikėtina, kad ketvirtadienį tie, kurie turi porą, tas akimirkas pagilins ir miegamajame. Savaitės pabaigoje vyksiantis Saulės užtemimas paskatins atvirą pokalbį su jums svarbiu žmogumi. Palanku išsakyti, ko vienas iš kito tikitės, ir taip kurti sveiką laimingą ryšį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA