REKLAMA

Lapkričio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Dėl ypatingos Urano ir Plutono padėties danguje lapkričio pradžioje anksčiau prasidėjusios globalinės ir asmeninio gyvenimo krizės pasieks kulminaciją.

Kuo atviriau žvelgsime faktams į akis, kuo atkakliau dirbsime ir stengsimės išspręsti problemas, tuo geriau.

Atidėti rūpesčių nepatartina. Kitaip jie užgrius mėnesio pabaigoje taip, kad negalėsite atsikvėpti.

AVINAS
Būtina sulėtinti greitį!

Lapkričio mėnesį karšto būdo Avinui bus labai pavojinga būti nekantriam ir lėkti stačia galva į sieną. Dabar jam reikės subtilaus pajautimo, intuicijos ir sugebėjimo atskirti gerą nuo blogo. Avinui teks susidurti su žmonėmis, kurie norės jį apgauti ar apkvailinti. Jei sugebės išsaugoti savitvardą ir ramybę, jis pastebės priešininkų kėslus ir pasakys, kad perprato jų ketinimus. Tais momentais, kai nepajėgs suvaldyti savo emocijų, Avinas neišvengs grubių klaidų, dėl kurių teks graužtis. Prošvaistė – meilės reikaluose lapkričio mėnesį jam seksis be problemų.

REKLAMA

Patarimas Avinui: atverkite širdį meilei, ji pravalys galvą. Atkreipkite dėmesį į potekstes ir paantraštes. Velnias slypės smulkmenose ir gadins nervus.

JAUTIS
Ne viskas blogai!

Jaučiui lapkričio mėnesį nervus gadins artimieji. Jie įkyrės savo pretenzijomis ir reikalavimais, kurie vis didės. Jam sunku bus išaiškinti, kad jis nėra Aukso veršis. Pinigai praverstų ir jam pačiam, o šeimynėlei reikėtų išmokti pataupyti. Finansiniu atžvilgiu lapkritis Jaučiui nebus geras mėnuo. Darbe taip pat netrūks nemalonumų. Užtat seksualumas bus labai sustiprėjęs. Gerai, jeigu Jautis jau turi tinkamą partnerį, su kuriuo galės išgyventi aistros svaigulį. Jei ne, reikia skubiai jo ieškoti. Lapkričio mėnuo bus palankus susirasti sau porą.

Patarimas Jaučiui: visus nemalonumus ir rūpesčius galėsite užgožti jaudinančiais meilės santykiais. Nebijokite eksperimentuoti, kad patirtumėte tikrą aistros skonį.

DVYNIAI
Daugiau laiko apmąstymams

Lapkričio mėnesį Dvyniams teks daugiau laiko praleisti namuose. Jie galės džiaugtis, kad sugeba nenuobodžiauti be pramogų ir randa kuo užsiimti, kad gali su malonumu paskaityti gerą knygą ar surengti draugams arbatos gėrimo ceremoniją. Toks charakterio bruožas bus naudingas ir tinkamas jų piniginės svoriui, kuris bus gana lengvas. Visą mėnesį grės pavojus apsigauti, nusipirkti nereikalingų daiktų, priimti klaidingą sprendimą, nusivilti brangiais žmonėmis.

Patarimas Dvyniams: jeigu jaučiatės nemylimi, nenervinkite kitų savo perdėtais reikalavimais. Verčiau padovanokite kitiems truputį to, ko patys tikitės iš jų, – dėmesio! Tam nereikia jokių išlaidų, net didelių pastangų, tik skirti jiems daugiau laiko. Iš kontaktų su brangiais žmonėmis galėsite semtis stiprybės.

VĖŽYS
Laikas išplėsti įtakos zoną

Lapkričio mėnesį Jupiterio veikiamas Vėžys įgaus daugiau drąsos. Jis sieks ambicingų tikslų, norės išplėsti savo įtaką darbe ir bus linkęs kontroliuoti kitus. Kas nors bandys parodyti jam savo vietą. Vėžys galės išsikovoti pripažinimą ir sustiprinti autoritetą, įtikindamas kitus savo geru pasiruošimu, kruopštumu ir atsakingumu. Vėžiui, kuris iki šiol buvo nedrąsus, išmuš didžioji valanda. Tinkamas metas pasirūpinti savo karjera.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Lapkričio mėnesio horoskopas” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA