REKLAMA

Kokie kino herojai geriausiai apibūdina Zodiako vyrus?

REKLAMA

Tiek skaitydami knygas, tiek žiūrėdami filmus, astrologai gali pasakyti, po kokiu Zodiako ženklu būtų gimęs personažas, jei toks egzistuotų realybėje.

Iš tiesų įdomu pasižvalgyti po kino pasaulį ir paieškoti tam tikrų astrologinių ženklų tipažų.

Avino ženklo vyras 

Ugnies stichijos ženklui priskiriamo vyro pavyzdį galima sutikti veiksmo filmuose, trileriuose, kuriuose daug adrenalino, veiksmo, greičio. Paprastai toks herojus yra stipraus charakterio, jis kitiems, bet pirmiausia sau, nori įrodyti, kad yra nepaprastas žmogus. Geba kitus priversti save gerbti, dėl to ryžtasi net pavojingiems veiksmams, jeigu reikia, – ir nelegaliems.

Štai tokį Avino ženklo tipažą puikiai atskleidžia Alas Pacino režisieriaus Briano de Palmos filme „Žmogus su randu“ ( „Scarface“, 1983 m.). Puikaus Holivudo aktoriaus įkūnytas herojus Tonis Montana, paprastas kubiečių emigrantas Amerikoje. Svaiginančią karjerą jis padarė ir turtus susikrovė nešvariais būdais. Jis ėjo per kitų galvas.

REKLAMA

Tai nereiškia, kad visi po Avino ženklu gimę vyrai yra tokie. Tačiau reikėtų suvokti šio personažo esmę: jeigu Avinas ko užsigeidžia, to sieks visomis įmanomis priemonėmis. Jis iš prigimties yra kovotojas ir laimėtojas. Kartais pergalę jis pasiekia, bet už ją sumoka per didelę kainą. Bet tai jis supranta neiškart.

Tauro ženklo vyras

Astrologinius Tauro bruožus atskleidžia jo konservatyvumas, pastovumas ir pagarba tradicijoms. Šio Zodiako atstovas save pasaulyje mato per materialią prizmę. Jis vertina tai, ką turi (automobilį, būstą, žmoną ar vyrą) ir labai bijo viso to netekti.

Iš prigimties Tauras vyras yra gana pasyvus, ramus, bet gali būti agresyvus, jeigu kas palies jį arba jo nuosavybę, mėgins erzinti, spausti. Jis iš tiesų tada primena įsiutusį bulių. Tai yra ramūs, atkaklūs žmonės taikiu metu, bet kovoje juos nugalėti beveik neįmanoma.

Panašus „buliaus erzinimas“ vyksta režisieriaus Joelio Schumacherio filme „Nuopolis“ („Falling Down“, 1993 m.). Nevykėlį Viljamą Fosterį vaidina aktorius Michaelas Douglasas. Jis parodo, kaip Tauro ženklo vyras geba peržengti ribą, kai kas nors pasikėsina į jo kasdienę rutiną, jo „turtą“ – darbą ir dukterį. Herojus tada virsta energijos ir ryžto kamuoliu. Apimtas keršto, jis puola kiekvieną, kas drįsta stoti jam skersai kelio.

Dvynių ženklo vyras

Tipiškas Dvynių ženklo vyras savąjį AŠ išreiškia, bendraudamas su kitais. Vienumoje jis gali sunykti kaip asmenybė. Šiam vyrui bendravimas yra gyvenimo prasmė. Jis taip pat žino patarlę, kad vienas lauke – ne karys. Kai prireikia, Dvynys vyras gali surinkti ekspertų komandą iš daugybės savo draugų ir pažįstamų. Šio Zodiako atstovai yra geri verslininkai, gudrūs, guvaus proto ir geba apeiti įvairiausias kliūtis.

Tokį tipažą – Denį Oušeną – aktorius George‘as Clooney‘is puikiai įkūnijo filme „Oušeno vienuoliktukas“ (režisierius S. Soderberghas, 2011 m.). Tik išėjęs iš kalėjimo, Denis suburia “profų” komandą iš vienuolikos žmonių. Tada suorganizuoja trijų stambiausių kazino apiplėšimus Las Vegase, Jungtinėse Valstijose. D. Oušenas lyg ir turi tikslų planą, bet jis keliskart keičiasi, kai ruošiamasi operacijai. Taip ir elgiasi tipiški vyrai Dvyniai – atsitraukia, greitai ir staigiai pakeičia planą, kai jo įgyvendinimui kyla pavojus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA