REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (11 04-10 d.)

REKLAMA

Avinas. Jei paaiškės, kad jūs ar partneris turite paslapčių, dabar teks išsiaiškinti kaip dviems protingiems ir suaugusiems žmonėms, o ne įžeidiems ir emocionaliems paaugliams. Taip pat reikės priimti svarbų sprendimą, kuris priklausys nuo to, kiek jūs ar partneris norite dalytis viskuo su vienas kitu. Artėjant savaitgaliui, tikėkitės rimto išbandymo, susijusio su tuo problemos sprendimu, taip pat greičiausiai spręsite ir kitus intymius klausimus. Įsipareigojusiems ar ne, dabar visiems Avino ženklo atstovams yra sprendimų, susijusių su santykiais, metas. Jei kažko nebenorite, pats laikas tai paleisti. Visaip gali nutikti.

Tauras. Vienišų Taurų dėmesį gali patraukti asmuo iš visiškai skirtingos, jiems neįprastos aplinkos. Jūsų širdis ilgėsis žmogaus, kuris gali kartu su jumis kurti tą jausmų stebuklą ir kartu tyrinėti tik dviems žmonėms suprantamą pasaulį. Jeigu esate įsipareigoję, ketvirtadienis arba penktadienis gali būti sudėtinga diena. Bus išbandytas jūsų atsidavimas partneriui ir santykiams, kai kurie gali pasijausti išsekę, nes visa tai iš jų reikalauja per daug jėgų. Po sekmadienio taps lengviau atrasti tinkamų žodžių ir kalbėtis sunkia tema su jums svarbiu žmogumi.

Dvyniai. Kai Venera įplauks į jūsų astrologinio būsto Intymumo sektorių, suaktyvės erotiniai troškimai. Dabar tinka su erotinėmis fantazijomis supažindinti partnerį ir pradėti jas įgyvendinti. Iš tiesų, jeigu išdrįsite atvirai papasakoti, ką norėtumėte išbandyti su partneriu, taip jam parodysite, kad visiškai juo pasitikite ir trokštate kuo įmanoma didesnio artumo. Dar be erotinių malonumų, galbūt patirsite, kad partneris jus nori palepinti, nes neseniai jam/jai padidintas atlyginimas arba jis/ji gavo premiją.

Vėžys. Jei esate vieniši, savaitei besibaigiant galite pasijausti tarsi izoliuoti. Dabar tiesiog yra toks laikmetis, nemanykite, kad taip bus amžinai. Atminkite, kad visada yra priežastis, kodėl kažkas mums nutinka ar nenutinka. Jei šiuo metu neturite poros, skirkite laiko apmąstymams, ko tikitės iš meilės ir santykių. Kai tai žinosite ir imsite mintyse sukti „filmą“, kaip tai vyksta, galėsite vėliau jį „surežisuoti“ realiame gyvenime. Jei esate įsipareigoję, dabar su partneriu jausitės tikra pora, sinchroniškai žengianti per gyvenimą.

Liūtas. Jei kuris nors asmuo jums patinka darbe, galite sužinoti, kad jis ar ji jums taip pat yra neabejinga, -as. Šią savaitę net galite pradėti su juo ar ja draugauti. Tai vis dėl palankios Veneros ir Neptūno pozicijos. Šis meilės ryšys gali atrodyti net per gražus, kad būtų tikras. Iš tiesų būsite tarsi pakylėti, geriau jausitės ir psichologiškai, ir fiziškai. Jei vienišiems Liūtams teks ką nors lankyti ligoninėje, nors ji  neatrodo tinkama vieta, bet ten yra tikimybė susitikti sielos draugą.

REKLAMA

Mergelė. Meilė tvyro ore. Venera šios savaitės pradžioje įeis į jūsų Tikros meilės sektorių. Gali atrodyti, kad sutikote jums skirtą tobulą partnerį. Jeigu jau esate įsipareigoję, dabar su jums svarbiu asmeniu jausitės ypač artimi, puikiai sutarsite. Romantiška vakarienė savaitės viduryje dar pakurstys kibirkštėles tarp judviejų. Galbūt tiesiog suvoksite, kaip gera būti karti su savo žmogumi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA