REKLAMA

Pasimatymai rudenį ir jų taisyklės 12 ženklų

REKLAMA

Romantiška susitikti, byrant lapams, kai šie, vėjui pūstelėjus, šiurendami šoka ratus.

Nereikėtų viso to nupūsti ir pasimatymą skirti viduje. Gal ten šilčiau ir jaukiau, bet nuotaika, jei nepliaupia lietus ar nekošia Šiaurys, lauke bus visiškai kitokia.

Kartu pasivaikščiokite palei upę, parke, miesto gatvelėmis ar užmiestyje, susigalvokite aktyvios veiklos. Juk dar ne žiema, o ir tada yra ką veikti ant sniego!

Avinas

Šis ženklas nėra pats romantiškiausias Zodiake. Tylus vakaras priešais židinį, vakarienė žvakių šviesoje… Avinui tai skamba taip nuobodžiai, kad gali net apsiverkti. Jam reikia veiksmo, jaudulio, adrenalino, tada sukyla aistra. Geriausias pasimatymas jam būtų stebėti futbolo rungtynes. Jei oras leidžia ir jos vyksta atvirame stadione, gal romantikos kiek ir bus: jei sušalsite, Avinas atiduos savo pirštines ar šaliką, o gal pasidalys šildančiu gertuvės turiniu. Ir dar, melskitės, kad mėgstama Avino komanda laimėtų. Šiam Zodiakui nėra nieko baisiau už nuobodulį, nebent tik  – pralaimėjimas.

REKLAMA

Tauras

Tauro ženklo atstovai romantinę atmosferą kuria tradiciniais metodais. Jodinėjimas, šviečiant rudens saulei ir mirguliuojant paskutiniams užsilikusiems medžių ir krūmų lapams ar saulės spinduliuose išryškėjusiems voratinklių nėriniams… Gal kiek „vintažinė“ romantika, bet sukurs palankią nuotaiką pasimatymui. Pietums ar vakarienei ieškokite užmiesčio kavinės ar užeigos (Taurai, aišku, vešis simpatiją tik į patikrintą vietą).

Dvyniai

Merkurijaus, informacijos ir komunikacijos planetos, valdomo ženklo atstovui tinka pasimatymas „Protų mūšyje“. Čia jis turės galimybę parodyti išrinktajam ar išrinktajai savo žinias. Jeigu, kilus diskusijai, jis ar ji sugebės atkreipti ir išlaikyti Dvynių dėmesį, greičiausiai laimės šio Zodiako simpatijas, o gal net ir širdį.

Vėžys

Vandens stichijai priskiriamo ženklo atstovai linkę rūpintis kitais. Todėl, jeigu į pasimatymą kviečiate Vėžį, padėkite jam pailsėti ir atsipalaiduoti. Pavyzdžiui, pagaminkite kakavos, arbatos ar įpilkite mėgstamo vyno ir įsitaisykite priešais židinį arba šiuolaikinį židinio atitikmenį televizorių. Pasirūpinkite romantišku filmu, pavyzdžiui, kino klasika kaip „Pusryčiai pas Tiffany“, „Įsimintinas romanas“ arba šiuolaikiškesnį  „Tegyvuoja meilė“. Nepamirškite skanėstų. Vėžiukai dažniausiai yra tikri smaguriai. Koks palepinimas be saldumynų?! Ai, ir nepamirškite žvakių. Kas kas, bet jau šio ženklo atstovas mokės jas įvertinti.

Liūtas

Šiam Zodiakui patinka, kai su juo elgiasi kaip su karaliumi ar karaliene. Taigi tas ar ta, kuri organizuoja pasimatymą, turi mostelti plačiai. Suplanuokite romantišką savaitgalį. Išvažiuokite į kitą miestą ar šalį, kur prašmatniame viešbutyje valgysite gardžius pusryčius ir vartysitės karališkuose pataluose. Taip pat pasistenkite, kad pietūs ar vakarienė būtų madingame restorane ar kavinėje. O jei dar pakeliui į restoraną sustosite pasigrožėti kokia pritrenkiama panorama, tuo geriau jums: juo didesnį įspūdį padarysite, tuo tikriau jausitės dėl teigiamos pasimatymo baigties.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA