REKLAMA

Vizualizacija: nusipieškite sėkmę

REKLAMA

Svajonės? Ne, ne, ne. Holė Golaitli (kultinės Trumano Capote knygos ir pagal ją pastatyto filmo „Pusryčiai pas Tifanį“ herojė, aktorė Audrey Hepburn) ne svajojo, ji save įtikino, kad gali ir gyvena prašmatnų gyvenimą. 

Taigi ne svajonėse esmė. Tiesiog pasikalbėkime apie tikslus, kuriuos norite pasiekti. Jau matote save pražilusius ir išsekusius, galbūt net neturinčius jėgų džiaugtis tuo, ko siekėte per kančias taip ilgai? Galima tai gauti ir nesikankinant. 

Tereikia mintyse, vaizduotėje, nusipiešti, iki menkiausių smulkmenų įsivaizduoti trokštamą objektą, tai yra padaryti jį regimą. Iš pradžių tik savo galvoje.

Be to, tai neturi nieko bendro su svajojimu. Neva gulite sau pievoje ar ant sofutės ir nieko nedarote, tik svaigstate nuo savo svajų. Turime kryptingai siekti tikslo, tik ne aklai, švaistant jėgas, o prieš akis aiškiai, tarsi kino kadruose, nupieštuose paveiksluose, matyti išsipildžiusį savo norą.

Šis metodas atrodo kvailas? Bet esmė ta, kad mūsų protas pasaulį priima per mūsų mintis, jis nesuvokia praeities ar ateities. Jei mintyse kartosime, kad jau turime, pasiekėme, ko trokštame, tą netrukus pamatysime realybėje. Vadinkite tai saviapgaule arba savipagalba per savitaigą.

REKLAMA

Viskas vyksta labai paprastai. Turite apsibrėžti, koks yra jūsų tikslas: pasveikti, įsigyti naują automobilį ar laimėti patinkančio žmogaus dėmesį ir meilę.

Skirkite šiek tiek laiko ir aiškiai įsivaizduokite, pamatykite trokštamą dalyką, labai realų, su smulkiausiomis detalėmis.  Kokios spalvos yra automobilis, ką laikote šoninėse durelėse ar daiktų dėkle, kur jis stovi, kaip juo pajudate ir kur vairuojate, kas važiuoja kartu su jumis?

Šį vaizdą reikia sukti mintyse tol, kol  jis tarsi išsigraviruos smegenyse, galėsite paleisti tarsi filmą.

Galima ir susikurti trokštamų dalykų koliažą: išsikirpti paveikslėlius, kurie atitinka jūsų vaizdinius ir juos suklijuoti ant kartono, storo žurnalo viršelio. Kai kurie žmonės net susikuria norų sieną. Darbo kambaryje susikabina dalykus, kurie jiems yra svarbūs, kurių siekia, nori juos realizuoti.

Kaip veikia šis metodas? Rega, akys mums suteikia gausybę informacijos. Tai, ką matote mintyse ar ant savo norų sienos, jus tarsi užhipnotizuoja, vaizdai jūsų sąmonėje užsifiksuoja kaip tam tikri simboliai.

Smegenys veikia pagal savus, o ne realybėje mums pažinius dėsnius. Iš kur gausiu tiek pinigų tam automobiliui?! Kaip atkreipsiu jo ar jo dėmesį, jei net nežinau, kur galėčiau net netyčia susitikti? Kaip pasveiksiu, jei aiškiai visi tyrimai rodo, kad be vaistų – niekur, juos gersiu visą gyvenimą? Natūralu, tokie klausimai mums kyla, bet jie nepadeda. 

Smegenys kuria savo realybę, nors, mąstant logiškai, atrodo, kad žmogus kliedi, apie ką čia jis klejoja: „Kokia nauja mašina? Patinku jam / jai? Ai, pasižiūrėk į veidrodį!“

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA