REKLAMA

Vaikų vardų numerologija

REKLAMA

Gimus vaikui, didžiausi mūšiai vyksta dėl vardo. Į lemiamą kovą įsitraukia kelių kartų atstovai, nes visi turi ką šia tema pasisakyti. Taip pat visi reaguoja labai jautriai ir audringai, kai tėvai nusprendžia nepaisyti jų nuomonės.

Jei gimdytojai vadovautųsi ne emocijomis, o faktais, tarkime, skaičiais, greičiausiai apsispręsti būtų lengviau.

Pasak numerologų, kiekvienas skaitmuo turi tam tikras vibracijas. O tai veikia vardo savininką, netgi lemia jo likimą.

Jau išrinkote vardą, o gal dar tik svarstote, deratės, kariaujate?

Tiesiog paskaičiuokite ir skelbkite paliaubas.

REKLAMA

Pavyzdys: pasižiūrėkite į lentelę ir suskaičiuokite. Sudėkite vaiko vardo raides, tai yra jas atitinkančius skaičius, iki tol, kol liks vienaženklis skaičius nuo 1 iki 9. Tarkime, berniuko vardas yra Majus: 4+1+1+3+1=10; 10=1+0=1. Majaus vardo skaičius yra vienetas.

LENTELĖ

1 – A, Ą, J, S, Š.

2 – B, K, T.

3 – C, Č, L, U, Ų, Ū.

4 – D, M, V.

5 – E, Ę, Ė, N.

6 – F, O.

7 – G, P, Y.

8 – H, Z, Ž.

9 – I, Į, R.

Vardų skaitmenys

1

JUDRUS VAIKAS

Neįmanoma atsispirti kibirkščiuojančioms šio pasiutėlio akims ir skambiam juokui. Jie – tikri žavuoliai. Tačiau nesakykite, kad neperspėjome. Šie vaikai (ir vėliau tapę suaugusiais) moka pasinaudoti šiuo žavesiu, kad gautų iš aplinkinių, ko nori. Jei atsisakysite, jums nieko nebus, tik nervų gerokai jums pagadins šie maži atkaklūs užsispyrėliai.

Jei vienetukai nusprendžia, kad kažko jiems reikia, net dar nemokėdami kalbos, sugebės tėvams ir aplinkiniams parodyti – triukšmaus, verks, čiups ir griebs – tol, kol gaus. Atkalbėti juos sunku. Tik gerai, kad šių vaikų pyktis yra staigus, stiprus, bet trumpas. Čia jie sukėlė sceną, o čia jau šypsosi plačia šypsena. Dažniausiai nuo jos suaugusieji apsiseilėja iš laimės.

Netgi mergaitės, kurių vardo vibracija yra vienetas, būna tikros pramuštgalvės. Vienetukai yra labai savarankiški, jie gana anksti pradeda vaikščioti, stengiasi patys išmokti kuo daugiau veiksmų, kad nereikėtų suaugusiųjų pagalbos.

Nesvarbu, ar mergaitės, ar berniuko vardas yra pažymėtas vienetu, abiem atvejais jie yra stiprios asmenybės. Net būdami didesnių, vyresnių už save vaikų kompanijoje, jie ima vadovauti, muštruoti kitus. Viršininkai iš prigimties.

PATARIMAS

Nepataikaukite ir nenusileiskite visiems jų reikalavimas ar pageidavimams. Kitaip namuose turėsite mažą direktorių ar direktorę. Ir jums nuo jų bus riesta. Tačiau vienetukų taip pat neverta laikyti „ant pavadėlio“. Jų taip nesutramdysite: kuo labiau ribosite, tuo su didesne jėga jie priešinsis.

Šiems vaikams reikia erdvės, nes jie turi daug prigimtinės energijos. Pasitikėkite jais. Jei jie pareiškia norą patys lipti laiptais, leiskite. Tik iš pradžių juos lydėkite, eikite paskui, kad galėtumėte sugauti.
Šie mažyliai turi tiek valios, kad gali įveikti daugelį suaugusiųjų. Todėl nebijokite, kelkite jiems aukštus tikslus (žinoma, atsižvelgdami į jų amžiaus tarpsnį), vienetukai turės pakankamai užsispyrimo jų siekti. Jiems patinka iššūkiai, tada jie būna linksmi, laimingi ir energingi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA