REKLAMA

Kodėl dabar geriausia įsiklausyti į save?

REKLAMA

Kai Jupiteris ima judėti atgal, žmogus irgi įsitraukia į save tarsi vėžys į kiautą.

Palankių galimybių, augimo, klestėjimo, turtų planeta retrogradiniame judėjime Vėžio ženkle bus nuo lapkričio 7 iki kovo 6 d. ir mus privers tapti intravertais, pasirūpinti dvasiniais, o ne materialiais dalykais.

Šiuo laikotarpiu, beveik keturis mėnesius, palanku pasikliauti savo nuojauta, atsakymų į klausimus ieškoti savyje, o ne tikėtis kitų patarimų. Dabar palanku pasikalbėti su savimi, suvokti, kurie pokyčiai mums yra gyvybiškai svarbūs, kad gyvenimas keistųsi į gerąją pusę. Šis metas taip pat palankus peržiūrėti asmeninę filosofiją, savo vertybes, pasitikrinti, ar visa tai padeda mums tapti tokiais žmonėmis, kokiais norėtume būti.

Nors paprastai Jupiteris mus išjudina, skatina griebti visus pasitaikančius šansus, judėdamas atgal, jis verčia lėtinti tempą.

Nuo rudens pabaigos iki pavasario pradžios, kai gamta išeina poilsio, žmonėms taip pat reikėtų nurimti ir skirti laiko apgalvoti mažas didelio plano detales.

REKLAMA

Judėdama tiesiai, Jupiterio planeta skatina veiksmą, judėjimą, bendravimą su išoriniu pasauliu. Pasukusi atgal, ji vektorių nukreipia į žmogaus vidų, vidinį gyvenimą ir jausmus.

Nuo lapkričio 7 d. iki kovo 6-osios palanku permąstyti tiesas, kurias priimdavote kaip aksiomas, savaime suprantamus ir neginčijamus dalykus. Galbūt laikas pripažinti, kad ilgai sau melavote, save apgaudinėjote, bet dabar jau atėjo tam galas?

Šiuo laikotarpiu tikėtini įdomūs ir netikėti pasiūlymai. Jei tai jums nutiks, greičiausiai taip gausite būtiną pamoką, kurią turite išmokti. Pasiūlymus reikėtų priimti, nes jie jums yra svarbūs, padės augti kaip asmenybėms.

Per netikėtą pasiūlymą, nors jis pats ar jį pasiūlęs žmogus jums atrodys nepatrauklus ar nesimpatiškas (gali būti ir asmuo iš praeities), pažinsite tiesas, kurias anksčiau ignoravote.

Jupiteris, net judėdamas atgal, kiekvienam įteikia dovaną, net jei ji būna panaši į karčią tabletę, ji juk padeda, išgydo, ar ne? 

Pasinaudokite visomis galimybėmis, kurių sulauksite nuo lapkričio 7-osios iki kovo 6 dienos.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA