REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (11 11-17 d.)

REKLAMA

Avinas. Pirmadienį turintieji porą pasijaus tarsi telepatai, jiems bu lengva bendrauti vienas su kitu. Atrodys, kad skaitote vienas kito mintis, jau žinote, kuris ką pasakys, dar prieš ištariant žodžius garsiai. Džiaukitės bendryste, kuri trumpam apjungė jūsų protą ir jausmus.

Tačiau nuo ketvirtadienio įvykiai pasisuks netikėta linkme. Galbūt partneris pareikš, kad jam reikia daugiau erdvės, arba apskritai jo siūlymai ką nors keisti sujauks visą nusistovėjusią santykių tvarką. Juo labiau įsikibsite į tai, kas „buvo“, tuo didesnis bus nusivylimas. Plaukite pasroviui. Kartais tiesiog reikia priimti dalykus, kokie yra, ir pataupyti jėgas, nesistengiant keisti to, kas nuo jūsų nepriklauso.

Tauras. Savaitės pradžioje turintiems porą nusimato įdomus renginys, kuriame lankysitės kartu. Galbūt eisite į draugų parodą, gal tiesiog būsite kūrybingų žmonių apsuptyje, su jais bus įdomu kalbėtis. Būdami minioje, su partneriu pasijausite dar artimesni. Artėjant savaitgaliui, kai jūsų ženkle stos Mėnulio pilnatis, visi jausmai iškils į paviršių. Bus lengva ir jūsų simpatijai ar gyvenimo partneriui, ir aplinkiniams suprasti, ką jaučiate. Patiems bus geriau, kai parodysite emocijas ir sulauksite atsako arba bus išpildyti jūsų jutiminiai poreikiai. Taigi, šiuo atveju, laimės ne slapukai, o tie, kurie parodys ir išsakys savo jausmus.

Dvyniai. Šią savaitę jūs arba abu su partneriu galite turėti problemų su draugu. Jis ar ji gali atskleisti kažkokią informaciją apie jus ar jūsų santykius, nors to prašėte neviešinti. Jums nepatiks būti paskalų objektu, bet dar blogiau jausitės, kai apie tai sužinos jūsų partneris. Nemaloni situacija greičiausiai susidarys, artėjant savaitgaliui. Greičiausiai tai jus nuvils ir įskaudins.

Vėžys. Jeigu esate vieniši ir ieškote poros, greičiausiai šią savaitę po darbo ryšitės skirti pasimatymą ar sutiksite į jį eiti, kai gausite pasiūlymą. Tik nepersistenkite, neišsipustykite, jauskitės laisvai, renkitės drabužius, su kuriais jaučiatės gerai, o ne susikaustę. Taip pat nekurkite kažkokios ypatingos programos, tiesiog nueikite išgerti kokteilio ar taurės vyno arba papietaukite kartu.

REKLAMA

Kai daug nesitikite, tada ir elgiatės natūraliau, mažiau nervinatės. Taip padaugėja šansų padaryti geresnį įspūdį. Artėjant savaitgaliui, kai susitiks Venera ir Plutonas, šie dangaus kūnai sukurstys jumyse aistras. Gera žinia: priešingai lyčiai atrodysite labai geidžiami. Todėl antrąjį pasimatymą skirkite savaitgalį ir tikėkitės karšto pasimatymo.

Liūtas. Šiuo metu greičiausiai ilgėsitės nepasiekiamų dalykų, kažkokių neišpildytų meilės svajų ar seksualinių troškimų. Artėjant savaitgaliui, darbe galite sulaukti tam tikrų seksualinių užuominų iš kolegų ar viršininkų. Jeigu jus traukia kuris nors asmuo darbo aplinkoje, greičiausiai jausitės pamaloninti. Jeigu ne, nuspręsite, kad tai yra seksualinis priekabiavimas. Tiesa, net jei su kolega jaučiate abipusę trauką, būkite atsargūs, neprisivirkite košės. Kaip sakoma, geriau nemiegoti darbe ir nedirbti lovoje.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA