REKLAMA

Vardas atskleis, kokia jūsų gyvenimo užduotis

REKLAMA

Kalbant skaitmenų kalba, karminės pamokos nurodo, kokios užduotys mums yra numatytos gyvenime, ko turime siekti, kokias savybes įgyti ir ko išmokti.

Tai sužinoti lengva. Jokios magijos čia nėra, tik paprastas skaičiavimas. Susirašykite ant lapelio savo vardo ir pavardės raides ir iš žemiau nurodytos lentelės po raidėmis susirašykite skaitmenis. O tada atkreipkite dėmesį, kurių skaičių nuo 1 iki 9 šioje sekoje nėra. Jei visi yra, vadinasi, nieko išmokti nereikia. Kiek skaičių trūksta, tiek pamokų (užduočių) jums numatyta. Kokios tos užduotys yra, nuspėti padės trūkstamas skaitmuo.

Pavyzdžiui, M. Mitchell romano „Vėjo nublokšti“ herojei Skarletei O‘Harai (Scarlett O‘Hara) skirta skaičių seka yra tokia: 13193522 68191. Taigi Skarletei trūksta 4 ir 7. Jai numatytos dvi rimtos gyvenimo pamokos. Siekdama įgyti ketverto vibracijų ji turėjo tapti darbščia, patikima, lojalia, o septynetas šią išpaikintą turtingą Pietų Amerikos gražuolę skatina siekti žinių, dvasingumo. Kas skaitė romaną, žino, kokius išbandymus per civilinį karą Amerikoje šiai herojei teko patirti. Skarletė pati šių pamokų neieškojo, bet buvo tiesiog įmurkdyta ir turėjo išplaukti. Ji mokėsi, to net nesuvokdama ar nenorėdama.

LENTELĖ

1 – A, Ą, J, S, Š.
2 – B, K, T.
3 – C, Č, L, U, Ų, Ū.
4 – D, M, V.
5 – E, Ę, Ė, N.
6 – F, O.
7 – G, P, Y.
8 – H, Z, Ž.
9 – I, Į, R.

REKLAMA

MITAI

1.Gyvenimas be karminių pamokų būtų lengvesnis.

Galbūt.  O gal ir ne. Jei tėvai nori apsaugoti vaikus nuo karminių pamokų, parinkite jiems tokius vardus, kuriuose bus visa skaičių seka. Kita vertus, ne tik vardas ir pavardė, bet ir gimimo data ir laikas, dar daugybė faktorių lems, kaip jūsų vaikai bus išbandyti šiame gyvenime.

2.Juo senesnė žmogaus siela, tuo mažiau karminių pamokų jam skirta.

Jei tai būtų tiesa, vadinasi, siela gali pasenti? Ar tai reiškia, kad siela yra mirtinga? Ar kai kurios sielos auga ir mokosi greičiau? Šis teiginys iš esmės prieštarauja priimtam suvokimui, kas yra siela.

3.Karminės pamokos yra blogis.

Netiesa. Iš tiesų karminės pamokos yra dovana. Jos padeda gyvenime pasiekti daugiau, leidžia mums tapti geresniais, tobulesniais. 

Tiesa apie karmines pamokas yra tokia:

Pirma, jos padeda suvokti pagrindinę kryptį gyvenime, kurlink eiti, kokius tikslus nusibrėžti. 
Antra, nors karminė pamoka nusakoma per tai, ko jums „trūksta“. Iš tiesų ji daugiau „suteikia“ nei atima. Jei ir skatina ko atsisakyti, tai greičiausiai todėl, kad jums tai kenkia. Be to, siūlo alternatyvą, kuo tą „trūkumą“ pakeisti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA