REKLAMA

Numerologinė 2014-ųjų apžvalga

REKLAMA

Pagal numerologės Galinos Šmidt skaičiavimus, 2014-ieji bus apmąstymų ir naudingos veiklos metai. Jie skirti tam, kad per veiksmus pažintume gyvenimo tiesas. Tai bus analizės, apmąstymų ir išbandymų metas.

Atėjo laikas suprasti, ko iš tikrųjų norime iš gyvenimo, išmokti pasitikėti pasauliu ir atsikratyti baimės dėl ateities. Ir šiais metais tai padaryti mums padės veikla. Kas netingės ir nešvaistys laiko veltui, turės didelių šansų pagerinti materialinę padėtį.

Svarbu suvokti, ar tai, ką veikiate ir darote, tikrai yra reikalinga ir naudinga. Daugelis žmonių turėtų pakeisti požiūrį į materialius dalykus ir išmokti gyventi be rožinių akinių. Šeimose gali būti  nesklandumų, todėl patartina daugiau laiko ir dėmesio skirti namiškiams ir artimiesiems. Šie metai skirti suprasti, ką iš tikrųjų reiškia vienatvė ir vienišumas, išmokti kiekviename minuse atrasti pliusų.

2014 metais palanku daugiau laiko skirti naujoms žinioms ir dalykinei veiklai. Svarbu viską daryti taip, kad nepakenktumėte sveikatai ir asmeniniam gyvenimui, taip pat atlikti tik savo darbus ir nepasiduoti negatyvioms emocijoms.

Skaičiavimas

REKLAMA

Kiekvienas žmogus turi skaitmeninę charakteristiką. Sudėkite gimimo datos skaitmenis, o  gautą rezultatą sumuokite iki vienaženklio skaičiaus.
Pavyzdžiui, jei gimėte 1985 01 24, skaičiuokite taip: 1 + 9 + 8 + 5 + 1+ 2+ 4 = 30 =3+0 = 3. Jūsų skaitmuo yra trys.

Skaitmenys

1 (10). Geriausi mėnesiai –  kovas ir gruodis. Birželį galite sulaukti pokyčių materialinėje srityje. Atsargumo reikalaus rugpjūtis. Į labai tolimas keliones geriau nevykti. 

2 (11 ). Geri mėnesiai balandis ir gegužė. Dažniau pabūkite vieni, tai padės išvengti daugelio nesklandumų. Rugsėjis nepalankus veiklai. Geriau tuo metu atostogauti.

3 (12). Jums šie metai yra labai svarbūs. Turi sektis rodyti talentus ir  privalumus. Geras mėnuo – gegužė. Įvairių netikėtumų gali atnešti balandis. Ilgalaikių atostogų geriau atsisakyti.

4. Kovas ir birželis yra palankus visais aspektais. Venkite puikybės priepuolių. Atostogų vykti geriau be šeimos.

5. Jūsų mėnesiai – vasaris ir liepa. Ypač liepa jums gali būti kaip naujo gyvenimo pradžia.

6. Jums šiais metais palankus sausis ir spalis. Gali tekti spręsti finansinius klausimus. Rugpjūčio mėnesį geriau nesiimti jokių svarbių darbų.

7. Jums tikrai teks nemažai mąstyti. Būtent jums 2014-ieji yra išbandymų metai. Atsargumo reikės rugsėjį ir lapkritį.

8. Jūsų laukia sėkmė. Ypač geri mėnesiai – sausis, spalis ir gruodis.

9. Jūsų mėnesiai – vasaris ir lapkritis. Vasaris palankus aktyviai veiklai, atostogoms ir kelionėms. Lapkritį palanku pabūti vienumoje.

Klausimai ir atsakymai

Ar sėkmingi 2014 m. bus meilės srityje?
Metai labiau palankūs vienišiems. Jie turi didelę tikimybę sutikti antrąją pusę. Tam ypač palankus liepos mėnuo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA