REKLAMA

Taro kortos ir Zodiako ženklai

REKLAMA

Taro kortos padeda pranašauti pokyčius, atskleidžia kokios galimybės jums bus pasiūlytos gyvenime ir santykiuose.

Šios kortos iš pradžių tebuvo naudojamos italų, ispanų ir prancūzų aukštuomenės žaidimams, bet vėliau joms suteiktos archetipinės reikšmės. Ant Taro kortų nupiešti mistiški simboliai, kai kurie jų kilę iš senovės Kinijos, Indijos ir Egipto, yra senesni nei 500 metų. Dabartinės žaidimui naudojamos kortos yra supaprastintosios Taro.

Taro kaladė (78 kortos) skirstoma į Mažąjį arkaną (56 kortos) ir Didįjį arkaną (22 kortos). Pastarasis yra svarbesnis. Kiekvienam Zodiakui priskiriama tam tikra Taro korta iš Didžiojo arkano. Šios kortos simbolizuoja tam tikras žmogaus savybes. Siūlome pasiskaityti, kokia Taro korta priskiriama kuriam Zodiako ženklui.

Avinas (kovo 21-balandžio 19 d.)

IV Imperatorius

REKLAMA

Ši korta simbolizuoja lojalumą, buvimą su draugais ir džiaugsme, ir varge. Kaip ir Taro kortoje pavaizduotas karališkasis asmuo, jūs pasitelkiate savo autoritetą, analitinius proto gebėjimus, kad siektumėte tikslų ir padėtumėte tai daryti kitiems. Ši korta taip pat simbolizuoja vyrišką energiją ir vaisingumą, vyrą, tėvą. Kai žmogus elgiasi neteisingai, gali kilti problemų su tėvu ar patys nesugebate atlikti šio vaidmens.

Teigiamos savybės: stabilus, lyderis, valdingas, atsakingas, autoritetas, pasitikintis savimi, ryžtingas, energingas.
Neigiamos savybės: diktatoriškas, nelankstus, neryžtingas, silpnavalis, savanaudiškas, biurokratiškas.

Tauras (balandžio 20-gegužės 20 d.)

V Žynys

Ši Taro korta simbolizuoja mokymąsi iš išmintingų mokytojų, jie padeda ieškoti aukštesnių tiesų, tyrinėjant senas ir patikrintas tradicijas. Jie geba net, atrodytų, kasdieniuose dalykuose įžvelgti gilias tiesas ir pamatyti juose paslėptas pamokas.

Teigiamos savybės: dvasingas, visuomeniškas, gerbiantis tradicijas, sąžiningas, gebantis skirti gėrį nuo blogio, išmintingas, siekiąs žinių.
Neigiamos savybės: dogmatiškas, nepritapėlis, išsišokėlis, pasimetęs, sutrikęs, individualistas, siekia dvasingumo tik sau.

Dvyniai (gegužės 21-birželio 20 d.)

VI Mylimieji

Šį Zodiako ženklą, kuris simbolizuoja žmogaus dualistiškumą, atstovauja Taro korta Mylimieji. Dažniausiai lūžio tašku gyvenime jiems tampa tam tikras etinis pasirinkimas. Ką pasirenkate, taip ir nulemiate savo kelią ir jo kryptį. Aukšti tikslai jus pakelia, o žemi – nusmukdo. Ši korta skatina gerai apsvarstyti pasirinkimo variantus, juos atidžiai pasverti.

Teigiamos savybės: smalsus, atsakingas, gebantis priimti sprendimus, padedančius augti, savarankiškas, harmoningas. 
Neigiamos savybės: vengiantis atsakomybės, neapsisprendžiantis, pakrikęs, hedonistas.

Vėžys (birželio 21-liepos 22 d.)

VII Vežimas

Paprastai šis žmogus, kurį simbolizuoja Taro korta Vežimas, yra išdidus, stiprus, pastovus ir vengiantis konfliktų. Jis ieško saugumo, bet kartu myli laisvę, keliones (tiesiogine prasme ir perkeltine – tam tikras paieškas, pažinimą), nes tada gali kliautis gerai išvystyta intuicija.

Teigiamos savybės: nepriklausomas, teisingas, gebantis kontroliuoti jausmus, kryptingas,  savarankiškas. 
Neigiamos savybės: neapsisprendžiantis, nekantrus, neryžtingas, kupinas vidinių prieštaravimų, agresyvus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA