REKLAMA

Zodiako ženklai, linkę į neištikimybę

REKLAMA

Jaudinatės, kad jūsų partneris gali būti neištikimas? O gal bijote neištikimybės, nes esate ją patyrę praeityje ir bet kokia kaina siekiate jos išvengti? Jaudulys ir baimė nepadės apsisaugoti nuo šios nemalonios patirties, bet tikrai naudinga žinoti, ką žvaigždės sako apie jūsų ir jūsų partnerio polinkį į apgaudinėjimą.

Avinas

Energingasis Avinas yra linkęs neištikimybę, nes jis dievina naujoves ir negali atsispirti susižavėjimui. Šio Zodiako ženklo moterys ir vyrai nemėgsta rutinos ir nuolat ieško naujovių bei naujų potyrių, jei nesugebėsite jų suteikti, jūsų partneris gali ieškoti dėmesio kitur. Nepamirškite, kad Avinui vienodai svarbus ir dvasinis, ir fizinis ryšys santykiuose.

Jautis

Nors Jautis yra ištikimas Zodiako ženklas, jis gali apgaudinėti, jei taip elgsis jo partneris. Svarbu, kad šio Zodiako ženklo moterys ir vyrai yra labai jautrūs ir nuolat ieško teigiamų emocijų. Jei santykiuose tvyro įtampa, jie gali ieškoti ramybės ir malonumų kitų žmonių draugijoje. Jei norite, kad Jautis būtų ištikimas, nepamirškite jam rodyti savo meilės ir dėmesio.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniams reikia intelektualinės stimuliacijos, tada jie bus ištikimi savo partneriui ir niekada neapgaus. Dvyniai dažniau įsitraukia į emocinę neištikimybę ir labai retai būna neištikimi fiziškai. Šio Zodiako ženklo moterims ir vyrams labai svarbu nuolat bendrauti su partneriu, užsiimti bendrais pomėgiais, kartu leisti laisvalaikį.

Vėžys

Švelnūs ir jautrūs Vėžiai retai būna neištikimi. Šio Zodiako ženklo žmonės nepasitiki savimi, todėl jie gali pasiduoti susižavėjimui, jei jiems rodomas išskirtinis dėmesys. Tačiau dažniausiai Vėžys liks ištikimas, kad neįskaudintų savo partnerio jausmų. Jam labai svarbu žinoti, kad yra mylimas ir vertinamas, tada Vėžys bus ištikimas ir laimingas.

Liūtas

Liūtas yra ugnies ženklas kaip ir Avinas, todėl jiems reikia nuolatinių naujų potyrių. Ši savybė paverčia Liūtus linkusiais į neištikimybę. Šio Zodiako ženklo moterys ir vyrai visada nori būti dėmesio centre ir susilaukti aplinkinių susižavėjimo. Tačiau Liūtai taip pat yra labai prieraišūs, jie visada grįžta pas savo gyvenimo meilę, o ir jų susižavėjimo objektai dažniausiai būna prastesnės partnerių versijos.

Mergelė

Mergelės yra labai savikritiškos, gal todėl jos yra tokios lojalios. Mergelės labai retai būna neištikimos, nes negalėtų ištverti kaltės jausmo. Tačiau šio Zodiako ženklo moterys ir vyrai gali žvalgytis į kairę, jei namuose yra nuvertinami, kritikuojami, išnaudojami. Mergelė niekada neišduos mylinčio ir ištikimo partnerio.

Svarstyklės

Svarstyklės yra tikros romantikės, kurios tiki besąlygiška meile iki gyvenimo pabaigos. Tačiau Svarstyklės taip pat mėgsta nekaltai flirtuoti ir dažnai įsivelia į nemalonias situacijas, nes sulaukia dėmesio iš aplinkinių. Paprastai Svarstyklės yra ištikimas Zodiako ženklas ir labai vertina besąlygišką ir stiprią partnerio meilę.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA