REKLAMA

Negalite pamiršti mylimojo? Patikrinkite jo vardą!

REKLAMA

Prisiminkite įsimintinas savo arba artimų draugų meilės istorijas. O įsimena  būtent tos, kai įsimylėjome netikėtai, akimirksniu, jausmai buvo staigūs ir gilūs. Žinote ką, čia didelį vaidmenį suvaidino ne tiktai vadinamoji „chemija“, kūnų ar sielų trauka. Ieškokite raidės!

Perfrazavus garsų prancūzų posakį, kad bet kokiame reikale, įvykyje galima atrasti priežastinį ryšį, tereikia ieškoti moters. Šiuo atveju tiek vyrai, tiek moterys gali atrasti „kaltą“ raidę, atsakingą už lemtingą meilę.

Tarkime, Gintaras niekaip  negali pamiršti Neringos, Ringailės ar Noros. Štai Elenai į širdį visam gyvenimui įstrigo Linas ir Aleksas. Kas tarp šių dviejų žmonių meilės istorijų bendra? Gintaro išrinktųjų varduose dominuoja N ir R raidėa,  kai Elenos mylimųjų – L. Kodėl tai svarbu?

Teigiama, kad laimingų santuokų būtų daugiau, jei sutuoktinių varduose sutaptų bent viena priebalsė. Žinoma, kuo jų daugiau, nuo to porai tik geriau.

Tarkime, jeigu Jūsų vardas yra Kristina , drąsiai širdį ir ranką galite patikėti vyrui, kurį vadina Saulium, Rolandu, Tadu (sutampa viena priebalsė). Bet dar geriau, jeigu Jūsų išrinktasis yra Stanislovas, Robertas ar Regimantas (dvi ar trys priebalsės).

REKLAMA

Štai kodėl Rimas ir Rima, Giedrius ir Giedrė, Linas ir Lina, jei sukuria šeimas, jos būna tvirtos ir laimingos.

Įdomus dalykas yra su daugiaskiemeniais vardais. Kiek žmogaus varde yra skiemenų, į tiek etapų dalijamas jo intymus, emocinis gyvenimas. Taigi kiekvienu periodu irgi dominuoja partneriai su tam tikrais vardais.

Galime tai vadinti atsitiktinumu, galima sakyti, kad tiek skaičiai, tiek raidės turi tam tikras vibracijas. Štai kodėl tam tikru metu mus traukia būtent tas žmogus, o ne kitas.

Pavyzdžiui, imkime vardą Robertas. Padalijame jį į tris skiemenis: Rob-ert-as (galūnės priebalsė nėra lemianti, laikykite ją papildoma, tai yra susiję su mūsų kalbos daryba ir visų vyrų vardai turi tokią pat galūnę). Šiuo atveju svarbios yra paskutinės skiemens raidės: roB-eR-taS. Greičiausiai ankstyvoje jaunystėje Robertui patiko mergaitės, kurių varduose dominavo B raidė (neatmestina ir balsė O): Barbora, Odeta, Brigita, Birutė. Jau tapęs vyru, jis greičiausiai domėjosi (vėl tinka Brigita, net du svarbūs priebalsiai) Ritomis, Gretomis, Martynomis (svarbi yra R). Jei Robertas negali atsispirti Sandroms, Saulėms, Skirgailėms, Astoms, akivaizdu, kad čia veikia papildoma jo vardo priebalsė S.

Merginai didžiausia tikimybė ištekėti už vyro, kurio vardo raidė atitinka jos tuo metu išgyvenamo periodo raidę. Tas pats ir su vyru, jei jis, nusprendęs sukurti šeimą, tarkime, Robertas, susižavės Rita arba Brigita, kai išgyvens antrąjį ar trečiąjį  gyvenimo periodą ir jau bus „išsilakstęs“, tada yra tikimybė, kad jų santuoka bus laiminga.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA