REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (11 25–12 01 d.)

REKLAMA

Avinas. Niekur nedingsite, šią savaitę privalėsite pasirinkti. Šis pasirikimas bus susijęs su jūsų intymiu gyvenimu. Ar esate laimingi, jūsų partneris patenkina intymius jūsų poreikius? Jei ne, pripažinkite tai. Jeigu viskas yra puiku, galbūt tai nuo jo ar jos slepiate, ar leidžiate partneriui apie tai žinoti? Tik nemeluokite sau, nes toks melas yra trapi ir nelabai veiksminga apsauga. Dabar pats laikas sutelkti valią ir drąsą ir pavadinti dalykus tikraisiais jų vardais, išdrįsti kalbėti skaudžiomis ar nejaukiomis temomis.

Tauras. Rimtas pokalbis su gyvenimo draugu ar partneriu jus suartins. Savaitės pradžioje pasinaudokite galimybe priimti sprendimą, tikėtina, kad jis bus realistiškas ir tvers ilgai. Greičiausiai šis sprendimas bus susijęs su bendrais finansais. Galbūt nutarsite atidaryti bendrą sąskaitą ar kartu imti paskolą, galbūt padėsite partneriui kopti iš finansinės duobės. Taurai geba santykiams suteikti visokeriopo saugumo. Šiuo metu tai bus ypač akivaizdu. Panaudokite savo gebėjimus tinkamai.

Dvyniai. Šią savaitę būsite susitelkę į emocinę meilės reikalų pusę. Nuo antradienio iki penktadienio tinkamas laikas eiti į pasimatymus, ypač tiems, kurie šiuo metu yra vieniši. Jeigu turite partnerį, jums bus suteikta galimybė atgaivinti aistrą. Šeštadienį ir sekmadienį galite pasijausti energingesni, veiklesni, todėl eikite į renginius, susitikimus, vakarėlius. Juk jums patinka susibūrimai.

Vėžys. Vienišiams teks spręsti, ar jie ir jų naujoji meilė yra pasirengę įsipareigoti. Galbūt sau tarsite TAIP ir tą patį išgirsite iš mylimojo (mylimosios)? Ketvirtadienį tiems, kurie ilgai draugauja ar gyvena kartu, gali iš partnerio sulaukti pasiūlymo kurti šeimą ar susilaukti vaikų. Artėjantis savaitgalis bus puikus laikas pajausti bendrystę, buvimo kartu džiaugsmą. Nagi, dabar laikas palankus lepinti savo mylimąjį ar mylimąją.

Liūtas. Šią savaitę būsite nusiteikę meilės nuotykiams ir ketinate iš jų išspausti kuo daugiau. Gali būti, kad patys imsitės iniciatyvos ir užsakysite kelionę, į kurią vyksite su mylimuoju ar mylimąja. Galbūt kažkada anksčiau kalbėjote apie galimybę vykti į tolimą šalį? O dabar nutarsite, kad pats laikas tai imti ir padaryti. Kas, jei ne Liūtas, mokės džiaugtis gyvenimu visa širdimi čia ir dabar? Ir gerai, iš tiesų Saulei įėjus į Šaulio ženklą yra palanku leistis į keliones.

REKLAMA

Mergelė. Galbūt su mylimuoju turite bendrą projektą, kūrybinį sumanymą? Greičiausiai juo ir būsite užsiėmę šią savaitę. Dabar daug su juo ar ja kalbėsite, kaip smagiai kartu leisti laiką tiek lovoje, tiek už miegamojo ribų. Atraskite iš naujo, o jei simpatija yra nauja, sužinokite, kokius bendrus interesus, hobius turite, kaip linksmai ir įdomiai galėtumėte dviese leisti laiką. Šis savaitgalis ypač tiks tokiems atradimams.

Svarstyklės. Mėnulis jūsų ženkle šią savaitę bus atsakingas už tai, kad jūsų jausmai taps aiškiai matomi visiems, jų nepavyks nuslėpti. Lengvai jausmus išsakysite jums svarbiam asmeniui. Šis atvirumas padės išjudinti net įstrigusius santykius. Neleiskite sau pasiduoti susierzinimui, elkitės nuoširdžiai, garbingai, su jums svarbiu žmogumi dalykitės pačiais geriausiais dalykais. Savaitgalį su partneriu priimtas sprendimas greičiausiai suteiks jums džiaugsmo. Kartu matysite bendras galimybes.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA