REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 02–12 08 d.)

REKLAMA

Avinas. Geros naujienos! Šeštadienį Marsas, jūsų valdančioji planeta, įžengs į partnerystės sektorių, o tai nutinka tik kartą per dvejus metus. Šį kartą proga dar ypatingesnė, nes 2014 metais Marsas pasisuks atgal ir suteiks jums galimybę atsakingai įvertinti savo požiūrį į partnerystę. Ar pakankamai energijos atiduodate santykiams? Ar ginčijatės su partneriu be priežasties, o gal atvirkščiai, bijote pasakyti, ką galvojate, kad tai nepakenktų santykiams? O kaip sekasi miegamajame? Į šiuo klausimus bus atsakyta per ateinančius mėnesius.

Jautis. Nors šią savaitę tikrai neieškosite meilės, bet dėl pirmadienio Jaunaties yra didelė tikimybė, kad sulauksite viliojančio pasiūlymo. Visai nesvarbu, priimsite jį ar atsisakysite, svarbiausia, nepulkite apie tai pasakoti visam pasauliui. Penktadienį atsiradęs ryšys tarp Merkurijaus ir Neptūno įspėja apie pavojų, dėl kurio galite nukentėti, jei per daug kalbėsite apie asmeninį gyvenimą su draugais. Šiuo gyvenimo momentu tikrai nenorėtumėte tapti apkalbų objektu.

Dvyniai. Pirmadienio Jaunatis jums ir partneriui žada naują pradžią. Nuobodūs santykiai turėtų atsigauti ir prasidės naujas nuotykių bei meilės laikotarpis. Po trečiadienio pastebėsite, kad bendravimas su mylimu žmogumi pasikeitė: jis nori imtis naujovių ir atgaivinti pašlijusius santykius. Jei jūs vienišas ar vieniša, laukite netikėtumų seksualiniame gyvenime. Marsas įžengs į jūsų meilės sektorių pirmą kartą po dvejų metų.

Vėžys. Kadangi esate valdomi Mėnulio, jūsų gyvenimą valdo jo pokyčiai. Šią savaitę, trečiadienį ir ketvirtadienį, visą savo dėmesį skirsite mylimam žmogui, nes Mėnulis įžengs į meilės sektorių. Jums bus lengva kalbėti apie savo jausmus ir suprasti, kaip jaučiasi jūsų partneris. Šeštadienį Marsas įžengs į Svarstyklių partnerystės ir Vėžio namų bei šeimos sektorių. Kartu su mylimu žmogumi pajausite norą atnaujinti savo santykius. Išnaudokite šią progą ir išspręskite problemas, kurios jau seniai neduoda ramybės.

Liūtas. Ieškote meilės, bet darote tai netinkamose vietose? Šią savaitę Jaunatis gali jums atnešti žinią, kuri padės pagaliau atrasti tikrąją meilę. Išnaudokite naujas galimybes ir nepraleiskite progos nueiti į pasimatymą su nauju susižavėjimo objektu. Šis žmogus patrauks jūsų dėmesį savo išskirtinumu, o ne bendrais panašumais. Būkite atsargūs penktadienį, nes galite klaidingai suprasti savo būsimo arba dabartinio partnerio užuominas. Pokalbiai apie seksualines fantazijas dar nereiškia, kad reikia skubėti.

REKLAMA

Mergelė. Jus gali užvaldyti sentimentalūs jausmai trečiadienį ir ketvirtadienį, kai Mėnulis įžengs į jūsų tikros meilės sektorių. Nors tai – puikus metas parodyti mylimam žmogui, kaip stipriai jį mylite, jus blaškys greitas gyvenimo tempas ir darbinga savaitė. Suteikite sau galimybę šiek tiek atitrūkti nuo darbų, nes šią savaitę santykiai su mylimuoju ir seksualinis gyvenimas bus kur kas vertesni jūsų dėmesio nei darbo reikalai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA