REKLAMA

Gimimo valanda nulemia žmogaus likimą

REKLAMA

Rytų astrologai įsitikinę, kad žmogaus horoskopui sudaryti neužtenka žinoti jo gimimo datos, labai svarbi ir valanda. Jie dalina parą į dvylika vienodų dalių, kurių kiekvieną priskiria tam tikram gyvūnui globėjui. Tie gyvūnai ir nulemia atitinkamus  žmogaus charakterio bruožus.

Žiurkės valanda (23.00 – 1.00)
Žmonės, gimę šiuo metu, būna protingi ir apdairūs.  Prieš pradėdami ką nors daryti jie viską kruopščiai apsvarstys, todėl jiems sekasi dirbti įvairius darbus ir tvarkyti reikalus.  Kaip ir priklauso Žiurkei, kuri viską tempia į savo „namus“, šio meto žmonės mėgsta kaupti atsargas, linkę apsikrauti daiktais.  Juos labai erzina, kai aplinkiniai elgiasi netaupiai ar kai jų nuomonės nesutampa.  Gimusių Žiurkės valandą žmonių gyvenimas būna turiningas, o apie poilsį ir ramybę jie gali tik sapnuoti.

Jaučio valanda (1.00 – 3.00)
Šis laikas suteikia žmogui ramų, santūrų charakterį, tiesa, susivaldantį tik iki to laiko, kai kantrybės taurė bus perpildyta. Įtūžę jie būna baisūs. Neatleidžia skriaudų. Nepaprastai pavydūs. Jie užsispyrę, atkakliai siekia savo tikslo, įveikdami bet kokias kliūtis. Pasižymi logišku protu, būna neįtikėtinai darbštūs, atsakingi. Dėl šių charakterio savybių jiems sekasi piniginiuose reikaluose.  Sukaupę turtus, jų nepaleidžia vėjais. Švaistymas nebūdingas gimusiems Jaučio valandą.

Tigro valanda (3.00 – 5.00)
Švelnūs, mylintys, dosnūs žmonės. Uždari, slapukai, sugebantys ilgai laukti savo valandos, apsvarstantys viską iki smulkmenų. Kai reikia veikti, jie tampa energingi ir impulsyvūs. Kartais užsidega taip, kad praranda savitvardą, daro skubotas išvadas ir elgiasi neapdairiai.  Oriai išsikapsto iš sudėtingų situacijų. Sukaupę patirtį brandžiame amžiuje pasiekia puikių rezultatų.

Katino valanda (5.00 – 7.00)
Gerumas, kilnumas, teisingumas būdingi žmonėms, gimusiems Katės valandą.  Jie sugeba išklausyti bet kokį oponentą, todėl beveik niekada neįsigyja priešų. Gimę Katės valandą moka vertinti grožį, todėl tarp jų pasitaiko ypač daug menininkų. Verslas – taip pat gali būti jų „arkliukas“, nes jie turi gerą finansinės sėkmės uoslę.

REKLAMA

Drakono valanda (7.00 – 9.00)
Šią valandą gimę būna stiprūs, veiklūs asmenys.  Jie sugeba kaupti viską – pinigus, informaciją, energiją – ir protingai valdyti.  Dažnai rizikuoja savo veikloje. Drakono valandos žmonės nesismulkina. Jie siekia tik aukštų tikslų. Daro teigiamą įtaką aplinkiniams, būna kilnūs, dosnūs, padeda vargstantiems, tačiau patys ne visada sugeba suprati savo prieštaringą prigimtį.

Gyvatės valanda (9.00 – 11.00)
Šiuo laiku gimusiems žmonėms būdingas iškilus protas ir išmintis. Dėl savo sąžiningumo ir ryžtingumo jie dažnai pasiekia neblogą finansinę padėtį. Sugebėjimas prisitaikyti prie bet kokios situacijos padeda jiems padaryti žaibišką karjerą. Siekdami tikslo gali nepaisyti duoto žodžio, pakeisti savo nuomonę.

Arklio valanda (11.00 –13.00)
Šis periodas suteikia žmonėms užsispyrimo, aktyvumo, logišką mąstyseną. Jie nemėgsta nieko neveikti ir gali dirbti už dešimt.  Veikdami pasikliauja tik savimi.  Mėgsta aplodismentus ir komplimentus. Negali gyventi vieni, ieško namų šilumos ir ramybės.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Gimimo valanda nulemia žmogaus likimą” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA