REKLAMA

Ką indų astrologija sako apie jūsų Zodiako ženklą?

REKLAMA

12 Vakarų kultūros Zodiako ženklų indų astrologijoje turi savo atitikmenis. Šis Rytų mokslas, toks pat senas kaip ir pati indų civilizacija, yra dviejų protėvių kultūrų samplaika. Jyoti – „dieviškoji astrologija“, paremta atvaizdavimu indų dievybių, kurios dažnai įkūnydavo gyvūnus, ir senovės graikų astrologine sistema, paremta kosminių kūnų išsidėstymu. Kiekvienas iš 12 indų astrologijos ženklų (senąja Sanskrito kalba „rashis“) turi dominuojantį charakterį, kurį apibrėžia dvi jo Horos (protėviai). Taigi, koks yra jūsų Zodiako ženklo atitikmuo?                                                 

MESHA
Avino ženklo atitikmuo – veiksmas

1-oji Hora: Avinas  
2-oji Hora: Šernas

Avinai yra komunikabilūs ir draugiški, tai dinamiškos asmenybės. Dykinėti šio ženklo atstovams nebūdinga, todėl ilgai nesvarstę jie pradeda veikti. Pristabdyti nenutrūkstamos veiklos, kurios jie imasi norėdami išvengti nuobodulio, Avinai nesiruošia, todėl jų artimiesiems tenka su tuo susitaikyti ir prie visko derintis. Gimusieji po šiuo ženklu yra veržlūs, pasižymi dosnumu, yra itin produktyvūs. Šernas atsiskleidžia, kada siekiama pažinimo. Jis padeda intelektualiai ir dvasiškai subręsti, taip pat atrasti gyvenimo kelią.  Meilėje Avinas puikiai sutinka su Liūtu ir Šauliu.

VRISHBHA
Tauro ženklo atitikmuo – apetitas

REKLAMA

1-oji Hora: Buivolas   
2-oji Hora: Juodasis Tauras

Taurai  yra gana kuklios asmenybės, kurias vis dėlto kartais užvaldo keistas ir nepaaiškinamas veržlumas, kylantis iš Juodojo Tauro. Šio ženklo įgimtos vertybės yra geraširdiškumas ir dosnumas. Jie sugeba pajausti gyvenimo malonumą ir išmoksta džiaugtis mažomis kasdienybės dovanomis. Buivolas suteikia stiprumo, netgi brutalumo, todėl šio ženklo atstovai niekada nepriima neigiamo atsakymo ir iškilusias kliūtis nesunkiai įveikia. Tai užsispyrę žmonės, kurie nėra įpratę likti užnugaryje, netgi jei paaiškėja, kad buvo neteisūs. Kalbant apie širdies reikalus, Taurą su Ožiaragiu arba Vandeniu sieja abipusiška meilė.

MITHUM
Dvynių ženklo atitikmuo – amžina jaunystė

1-oji Hora: Juodasis Žirgas   
2-oji Hora: Baltasis Žirgas

Provokacija Dvynius priverčia juoktis, nuotykiai suteikia entuziazmo pojūtį. Juos domina viskas. Šio ženklo atstovai mėgsta atsidurti dėmesio centre, netgi jei dėl to ir tenka iškrėsti keletą kvailysčių. Darbe jie demonstruoja diplomatinius sugebėjimus ir sugeba greitai prisitaikyti prie bet kurios situacijos. Juodasis  Žirgas šiam ženklui suteikia paslaptingumo aurą. Vos atsiradus aistrų proveržiui, jie stengiasi jas nuslopini. Kai kada Dvyniai tampa labai jautrūs ir intuityvūs, yra itin iškalbūs. Kada jie atsiduria šalia Žuvies ar Tauro, kūnu nuvilnija malonūs šiurpuliukai.

KARKA
Vėžio ženklo atitikmuo – svajonės ir kūryba

1-oji Hora: Gazelė  
2-oji Hora: Vėžys

Vėžiai yra nepataisomi svajotojai. Visada pasinėrę į savo fantazijų pasaulį jie neretai užmiršta kasdienius troškimus. Tai gana nostalgiškos asmenybės,  kurios kiek galėdamos prisiminimais grįžta į praeitį. Vėžys suteikia kiauto prieglobstį, o štai Gazelė šį ženklą apdovanoja jausmų tyrumu ir polėkiu kūrybai. Vėžiai yra poetiškos sielos žmonės, todėl visą gyvenimą šiuos artistus supa mūzos ir demonai. Šio ženklo atstovai yra ištikimi ir atsidavę, tad jų draugai ir mylimieji puoselėja jų atminimą. Išbaidyti visas baimes ir sukurti tikrai stiprų meilės ryšį Vėžiai gali tik su Taurais.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA