REKLAMA

Šventinis horoskopas

REKLAMA

Viena žymaus astrologo Naglio Šulijos mokinių, astrologijos mokslo subtilybes pažinusi ne tik Lietuvoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje, astrologė Daivina teigia, kad gruodžio mėnesį netrūks malonių akimirkų, nors tai kovos už teises paaštrėjimų metas. Anot jos, laukia sistemų žlugimai, tam tikri neramumai ir konfliktinės situacijos. Geriausias sprendimas šiuo metu – taikytis, o ne pyktis. Koks bus gruodžio mėnuo? Kas mūsų laukia šventiniu laikotarpiu? Astrologė sutiko atidžiau pažvelgti į šią netolimą ateitį.

Pirma mėnesio pusė bus linksmesnė, lengvesnė ir aktyvesnė. Šiuo metu kalėdinės dvasios pojūtis bus stipresnis: kils didelis noras puošti namus, ruoštis šventėms. Kaip ir prieš kiekvienus Naujuosius metus, norėsite teigiamų pokyčių. Tačiau ne visus jūsų norus bus įmanoma įgyvendinti. Švenčių laukimas šiais metais yra svarbesnis negu pačios šventės, tad mėgaukitės kalėdine dvasia ir dovanų apsipirkimu.

Štai antra gruodžio pusė bus periodas, kada geriau nepriiminėti rimtų sprendimų, o tam palaukti sausio. Rekomenduojama atidėti ilgalaikes keliones. Šiais metais patartina švęsti Kalėdas tik su pačiais artimiausiais žmonėmis, su jūsų tikrąją šeima. Geriau vengti didelių triukšmingų pasisėdėjimų su giminaičių šeimomis. Palaukite triukšmingo vakarėlio bent iki Naujųjų metų nakties. Švenčių metu patartina nepersivalgyti, o maistą rinktis atidžiau, valgyti jį sveikesnį, taip pat mažinti alkoholio kiekį, nes jūsų skrandžiai gali būti šiek tiek jautresni negu įprastai. Apskritai, šių švenčių  tema galėtų būti „sveikos ir ramios Kalėdos“.

Antrąją gruodžio pusę taip pat sustiprės žmonių dvasinės vertybės, atsiras didelis noras pakilti virš paprastų žemiškų dalykų, aplankys dvasinė atmosfera ir nuotaika. Gali kilti nemažas noras viską pakeisti kardinaliai, tačiau neskubėkite. Reikia pakeisti tik tai, kas tikrai nereikalinga. Jeigu buvo neišspręstų konfliktų, geriau susitaikyti ir jų neaštrinti. Tereikia palaukti ir geresnės galimybės bei progos tikrai ateis. Prisiminkite: gruodis yra šventimo ir ramybės mėnuo.

Kalbant apie situaciją visuomenėje, dideli nemalonūs dalykai gali ištikti stambias kompanijas, dideles politines organizacijas ir Vyriausybę. Jų struktūros gali žlugti, žmonės pradės reikalauti savo teisių, o daug dalykų tose sistemose, kur jie nepasiteisino, sužlugs. Laukia nemažai staigmenų politinėje ir visuomeninėje scenoje. Sistemos turi tarnauti žmonėms, visi turi būti patenkinti, ne viena pusė negali būti nuskriausta – tokios politinės ir socialinės tendencijos. Gali suaktyvėti moterų judėjimas, feministės bus aktyvios, taip pat gyvūnų teisių saugotojai, žalieji ir kiti aktyvistai, kovojantys už kieno nors teises. Tad lauksime politinių pranešimų ir įdomių naujienų.

REKLAMA

Šiuo metu gali suaktyvėti ir mažų vaikų teisingumo ir sąžiningumo poreikis. Tai truks ilgiau, ne tik gruodį. Būkite pasiruošę papasakoti vaikams apie jų teises daugiau ir nebauskite, jeigu tam nėra pagrindo. Dažniau išgirsite posakį „Tai nesąžininga“. Mokytojai, nusiteikite vaikų kovai už sąžiningai uždirbtus pažymius.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA