REKLAMA

Gruodžio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Baigiantis 2013 metams dauguma ženklų taps jautresni ir sugebės geriau suprasti, atsižvelgti į kitus. Gruodžio mėnesį derės apsvarstyti naujus tikslus, kuriuos norėsite pasiekti kitąmet. Tokiais atvejais bus naudinga įsiklausyti į savo širdies balsą ir daugiau laiko pabūti tyliai vienumoje, kad galėtumėte geriau susivokti savyje.
Gruodžio mėnesį, kaip kiekvienais metais, laukia daugybė renginių, švenčių susitikimų. Kalėdinėmis dovanomis tikriausiai susiprasite pasirūpinti iš anksto, kad išvengtumėte nereikalingo streso ir rūpesčių mėnesio pabaigoje. Įsidėmėkite: jums nėra reikalo šokti kiekvienoje šventėje. Ramios valandos su šeima ar savimi bus kur kas svarbesnės.

AVINAS

(Kovo 21–balandžio 20 d.)

Atgal į startą

Gruodžio mėnesį Avinas pateks į situaciją, kuri gali turėti sunkių pasekmių. Jis turi šansą nemalonią padėtį išversti į išvirkščią pusę ir ištraukti sau naudos, tuo nustebindamas artimuosius.

REKLAMA

Avinui patartina nuolat kontroliuoti savo veiksmus, kad nepridarytų pats sau dar daugiau žalos. Judėjimas šį mėnesį bus ypač reikalingas dėl sveikatos, be to, jis padės padidinti produktyvumą darbe. Tada šio ženklo atstovui pavyks sureguliuoti įvairius dalykus, kuriems dar neseniai trūko energijos.

Konfliktai ir smulkūs nesusipratimai gresia jam kiekviename žingsnyje. Vienintelė išeitis: stengtis aiškiai išsakyti savo požiūrį ir atidžiai išklausyti kitų nuomones, nepamiršti, kad į tą patį dalyką galima pažvelgti iš įvairių pusių. Tik taip jam pavyks sumažinti įtampą, kurią jis nesąmoningai kels aplinkui.

Mėnesio pabaigoje Avinas galės džiaugtis, kad neramių metų maratonas su šuoliais per kliūtis baigėsi ir kad jis sugebėjo kai ką pakeisti ir padaryti geriau.

Patarimas Avinui: net jei jums labai patiks mėgautis gyvenimo malonumais, pasistenkite neperlenkti lazdos besismagindami. Košę, kurią prisivirsite, teks išsrėbti!

JAUTIS

Karštai geidžiamas

(Balandžio 21–gegužės 20 d.)

Gruodžio mėnesį Jautis bus nepaprastai energingas, kupinas naujų idėjų, kurių tik dalį sugebės įgyvendinti. Pasitaikys gerų progų atgaivinti nusilpusius meilės ryšius ar užmegzti naujus. Metų pabaiga bus palanki trumpoms iškyloms, vaikščioti į svečius, pokalbiams ir deryboms. Jaučiui derėtų kontroliuoti save, kad visos savo energijos neiššvaistytų beprasmiškai.

Jis turės priežasčių atsipalaidavęs pašvęsti ir pasidžiaugti metų laimėjimais. Didelės orgijos Jaučiui baigsis blogai, todėl prieš nuspręsdamas smarkiai atsipalaiduoti, jis turėtų įvertinti galimas nelabai gražias pasekmes. Harmonijos namuose tada tikrai nebeliks.

Patarimas Jaučiui: elkitės su aplinkiniais taktiškai ir nedarykite pernelyg skubotų išvadų. Kai patikrinsite visus faktus, galite paskelbti savo sprendimą, bet ne anksčiau. Tik tada nesuklysite. Nebandykite jokių problemų spręsti paviršutiniškai. Pasinaudokite galimybe išsiaiškinti senus gilius nesutarimus.

DVYNIAI

(Gegužės 21–birželio 21 d.)

Sumanumas ir hormonų audros

Dvynių intuicija gruodžio mėnesį plačiai atvers jiems kelią. Pasinaudoję savo sukaupta patirtimi, jie sugebės teisingai įvertinti daugumą keblių situacijų, kurios susiklostys, ir pasiekti pageidaujamo tikslo profesinėje srityje.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA