REKLAMA

Kaip planetos veikia jūsų Zodiaką?

REKLAMA

Planetos, saulė ir mėnulis, jų išsidėstymas Zodiako juostoje kiekvieno mūsų gimimo momentu, šių kosminių kūnų judėjimas dangaus trajektorijomis praeityje, dabartyje ir ateityje – Vakarų kultūroje manoma, kad visa tai  turi didžiulį poveikį Zodiako ženklams. Tiesą pasakius, planetos astrologijai suteikia jos tikrąją prasmę. Tą momentą, kada mes gimstame, saulė, mėnulis ir kiekviena planeta užima tam tikrą poziciją, ir tai turi įtakos mūsų  asmenybės vystymuisi. Nors ir sakoma, kad atskiros planetos valdo tik vieną ar kelis Zodiako ženklus, vis dėlto visi ženklai jaučia atitinkamą kiekvienos planetos poveikį. Sužinokite, kokią įtaką daro jūsų Zodiako ženklą valdanti planeta.

Saulė

Saulė nėra priskiriama prie planetų, tačiau jos įtaka Zodiako ženklams yra viena esminių. Ji yra gyvybės teikėja. Kiekvieno mūsų gimimo metu saulės padėtis turi didelės reikšmės Zodiako ženklui. Ji dovanoja šviesą mūsų vidiniam „aš“. Saulė valdo Liūto ženklą, formuodama jo ego, suteikdama jam prigimtį ir charakterį. Ji  yra siejama su tėvo figūra ir, apskritai, atskleidžia asmenybės santykį su vyrais. Šios planetos padėtis kiekvienam ženklui turi išskirtinės reikšmės. Kada ji yra jūsų Zodiako ženkle, esate gerai nusiteikę, daugiau pasitikite savimi, tačiau taip pat savo aplinkoje matote ir trūkumų.

Mėnulis

Pagal Zodiako astrologiją, stipriausiai Mėnulis veikia mūsų emocijas, nuotaikas ir instinktus. Jis siejamas su motinos figūra ir, apskritai, veikia kiekvieno mūsų santykį su moterimis. Pirmykščiai ir pasąmonėje slypintys instinktai, įpročiai ir pomėgiai yra tiesiogiai valdomi Mėnulio. Pagal padėtį  mūsų asmeninėje gimimo schemoje ar dabartinę fazę, taip pat vietą Zodiako juostoje, Mėnulis turi įtakos mūsų nuotaikai, kurios svyruoja kaip bangos jūroje.  Jaunatis prilygsta bangos kilimui, dažnai jo metu mus užplūsta pozityvumas. Štai pilnatis ateina su bangos lūžiu, kada mus apninka slogi būsena. Mėnulis valdo Vėžio ženklą.

REKLAMA

Merkurijus

Merkurijaus planeta siejama su bendravimu ir prekyba, netgi sutarčių pasirašymu. Ši planeta veikia mąstymą, analizavimą, žodinę ir rašytinę raišką, taip pat mainus. Tad žmonės, kuriuos valdo Merkurijus, moka save puikiai išreikšti ir yra linkę į bendradarbiavimą. Tris kartus metuose danguje matyti nepakartojamas fenomenas, kada atrodo, jog Merkurijus juda atgal. Tuo metu sutrinka bendravimas, juntame trukdžius verslo srityje ar keliaudami. Grįždamas atgal Merkurijus sulaiko pagrindinius darbus, o mes turime laiko išspręsti senas problemas. Ši planeta valdo Dvynių ir Mergelės ženklus.

Venera

Veneros planeta įkūnija meilę, grožį ir kūrybą. Žmonės, gimę po jos globojamu ženklu, pasižymi meniniais sugebėjimais, džiaugiasi turtais, dažnai yra nepataisomi romantikai. Zodiako ženkle užimanti dominuojančią padėtį, ji šio ženklo atstovus apdovanoja patrauklumu ir žavesiu, suteikia finansinę gerovę. Venera valdo Svarstyklių ir Tauro ženklus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA