REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 09–12 15 d.)

REKLAMA

Avinas. Ar norėtumėte sutvirtinti santykius su mylimu žmogumi? Ši savaitė gali tapti jūsų meilės kelionės pradžia. Nebijokite su gyvenimo partneriu kalbėtis apie savo dvasines ir filosofines pažiūras, nes sulauksite jo susidomėjimo ir pritarimo. Atvirumas ir išskirtinumas šią savaitę bus jūsų patraukliausias bruožas. Norėtumėte įsigyti naujus namus? Šią savaitę svajonės gali virsti tikrove.

Jautis. Ar jau spėjote pasikalbėti su partneriu jums svarbiomis intymiomis temomis? Jei nespėjote, šią savaitę dar galite pasidalyti problemomis, kurios neduoda jums ramybės miegamajame. Nebijokite atvirai pasikalbėti su partneriu ir eksperimentuoti lovoje. Jei spėsite savo nuogąstavimais pasidalyti iki antradienio, partnerio nuomonė jus maloniai nustebins – jis bus pasirengęs įgyvendinti jūsų norus.

Dvyniai. Šią savaitę nebūsite nusiteikę romantikai, bet jausitės puikiai. Ne kiekviena gyvenimo akimirka turi būti kupina meilės ir aistros. Drauge su partneriu aktyviai įsitrauksite į socialinį gyvenimą ir tai suteiks jums džiaugsmo. Apsilankysite susitikime arba vakarėlyje, kur sutiksite bendraminčių ir galėsite daugiau sužinoti apie jus dominančias temas. Partneris bus šalia ir kartu su jumis bus susidomėjęs nauja veikla.

Vėžys. Šią savaitę paramos sulauksite tik iš meilės. Antroji pusė primins, kad ir vingiuotame gyvenimo kelyje ji visada bus šalia ir jus palaikys. Jei pastaruoju metu jūsų santykiai išgyveno krizę, antradienį pajusite, kad įtampa atlėgsta, o jausmai sustiprėja. Jei esate susituokę ir turite vaikų, gali būti, kad jūsų santykiams teigiamos įtakos turės vaikai, kurie po visų sunkumų vėl sujungs visą šeimą.

Liūtas. Romantiškos ir kupinos nuotykių idėjos taps šios savaitės varomąja jėga. Neslėpkite savo planų nuo gyvenimo partnerio, nes jis ar ji norės leistis į nuotykius drauge su jumis. Tai puiki proga daugiau laiko praleisti kartu. Ši savaitė pasiūlys jums fizinių ir intelektualių iššūkių. Gera naujiena – jūsų bendravimas su mylimu žmogumi bus atviras ir artimas visą šią savaitę. Tegyvuoja meilė!

REKLAMA

Mergelė. Viena yra sutikti savo gyvenimo meilę, bet visai kas kita – būti šalia žmogaus, kuris pritaria visoms jūsų svajonėms. Šią savaitę jus ne tik lydės meilė, bet ir palaikymas. Jei laukiate įkvėpimo, sulauksite pagalbos ir palaikymo iš savo gyvenimo partnerio. Jis ar ji primins, kokį ilgą kelią nuėjote siekdami savo tikslų ir tai taps geriausiu paskatinimu toliau siekti svajonių.

Svarstyklės. Jūsų santykiai šią savaitę bus kupini netikėtumų, o aplinkiniams gali atrodyti ir nepriimtini. Nors ekscentriškas jūsų partnerio elgesys taps tikru išbandymu kantrybei, jūs taip pat žavėsitės jo elgesiu. Pastaruoju metu labai pasikeitėte ir pradėjote geriau suprasti savo partnerį, pamatėte jo privalumus ir nebekreipiate dėmesio į trūkumus. Jūsų meilės gyvenimas bus neįprastas, bet aistringas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA