REKLAMA

Mėnulio poveikis Zodiako ženklams

REKLAMA

Mėnulis visais laikais ypatingai veikė žmogaus psichiką. Taip yra dėl besikeičiančių jo fazių, kurios daro įtaką mūsų emocijoms, sprendimams ir netgi pasąmonei. Kiekvieną mėnesį mėnulis keliauja iš vienos Zodiako ženklo zonos į kitą. Taigi, žinodami, kada šis kosminis šviesulys yra mūsų Zodiako ženkle, galime lengviau suprasti ir įvertinti savo emocinę būseną.

Mėnulis Avino ženkle

Patariama: Avinas yra ryžtinga asmenybė, kuri niekada nepristygsta optimizmo. Tad profesinėje srityje šiam Zodiako ženklui patartina drąsiai imtis naujos veiklos. Taip pat viskas, kas yra susiję su derybomis, įmonių valdymu, pagalbininkų įdarbinimu ar paties darbo paieškomis, tikėtina, kad vyks palankiomis sąlygomis. Jeigu turite planų, pats laikas juos pradėti įgyvendinti ir taip išbandyti savo laimę.
Sėkmė lydės tuos, kurie planuoja trumpas išvykas. Gali užgriūti namų ruošos darbai, tačiau po to ateis laikas ir pasilepinti, nes  virtuvėje  gali aplankyti netikėtas įkvėpimas.
Nepatartina: Nors ryžtingumas yra viena ryškiausių Avino savybių, tačiau jis nėra linkęs užbaigti pradėtų darbų. Į tai vertėtų atkreipti dėmesį, kalbant apie meilės santykius, kuriuos ir taip trikdys Avino irzlumas. Tad naujų pažinčių užmegzti nepatartina.
Taip pat reikėtų vengti įtemptų ar netgi konfliktiškų situacijų, kuriose gali išryškėti neigiamos emocijos, kaip taktiškumo stoka, savo valios diktavimas, pavydas, netgi agresyvumas. Reikėtų būti atsargiems užsiiminėjant ekstremaliu sportu.

Mėnulis Tauro ženkle

Patariama: Tauras yra tikrų tikriausias realistas ir puikus finansų tvarkytojas. Jis  visada kupinas gyvybės,  puoselėjantis estetiką ir be galo mylintis šeimą. Tad jausmai, kuriuos skirsite gyvenimo partneriui ir artimiesiems, jūsų santykius tik sustiprins. Taip pat tai – puikus laikas užmegzti naujas pažintis, nes gali būti, kad sutiksite žmogų, su kuriuo norėsite sukurti šeimą. Patartina šį laiką praleisti kiek galima daugiau namuose. Skaitymas, namų ruošos darbai ar vidaus interjero pakeitimas jus atpalaiduos. Skirkite laiko sau, atnaujinkite spintą, padailinkite išvaizdą bei kūno linijas.
Nepatartina: Tauras neretai yra per daug užsispyręs ir savo nuomonės nekeičia. Taigi šiuo laiku patartina vengti tokių emocijų, kaip reiklumas, pavydas, maištas ar smulkmeniškumas, nes gali kilti didelių konfliktų, kurie baigsis ne Tauro naudai.
Taip pat nereikėtų piktnaudžiauti alkoholiu ar skanėstais. Jeigu pasiduosite aplink jus dominuojantiems malonumams, tai gali jus išskirti su parteriu. Atsargiai elkitės su pinigais, kitaip jų greitai neteksite. Nepatartina skolinti didelių sumų, ypač draugams, taip pat teikti neapdairias dovanas.

REKLAMA

Mėnulis Dvynių ženkle

Patariama: Dvyniai mėgsta lengvus pašnekesius, tačiau tuo pačiu juos domina ir protiniai užsiėmimai. Tikėtina, kad viską, kas susiję su bendravimu, pavyzdžiui, sutarčių pasirašymas, lydės sėkmė. Puikus metas pradėti studijas ar netgi patiems užsiimti kitų mokymu. Nesunkiai pritapsite tarp nepažįstamų žmonių, todėl išsiplės ir draugų ratas.
Jeigu dirbate paslaugų srityje, laukite klientų pagausėjimo. Pagaliau visos jūsų darbo pastangos atsipirks. Neužsidarykite namuose, keliaukite, susitikite su draugais, tai jums suteiks reikalingos energijos ir daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.
Nepatartina: Dvyniai kartais gali būti nepastovaus būdo, todėl nesusimąstę gali greitai pakeisti nuomonę. Taigi nepatariama šiuo metu įsipareigoti ilgam laikui: tai būtų susiję su jūsų asmeniniais santykiais, pavyzdžiui, santuoka, ar finansiniais reikalais, sakykime, pasiimti paskolą dideliam pirkiniui. Kadangi Dvyniai yra gana plepūs, jie kartais skleidžia apkalbas. Vis dėlto, reikėtų vengti šmeižto, kritikuoti ar kaltinti kitus. Taip pat nepatartina žadėti to, ko neįstengsite padaryti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA