REKLAMA

2014-ųjų horoskopas 12 Zodiako ženklų

REKLAMA

2014-ųjų sausio 31-ąją senuosius 2013-uosius Vandens Gyvatės metus keičia naujieji, priklausantys Mediniam Arkliui. Ateinantys metai žada greitas pergales, netikėtus nuotykius ir aistringas akimirkas. Pats laikas planuoti keliones. Kuo toliau norėsite vykti ir atrasti dar neištirtus kampelius, tuo didesnė sėkmė jus lydės. Energijos tikrai netrūks ir už nuveiktus darbus bus dosniai atlyginta. Delsti nėra kada, nes tik ryžtingi sprendimai suteiks naujas galimybes. Veikti reikia greitai, nes Arklys – gyvūnas, kuris lekia neatsigręždamas. Kokie metai nusimato jūsų Zodiako ženklui ir kas patariama arba ne 2014-aisiais?

Avinas

Meilė. Ateinančiais metais Avino ženkle apsilankysianti Jupiterio planeta žada pasisekimą meilėje. Tam palankus metas klostysis iki spalio pradžios. Jaunosios poros galės džiaugtis bendrų planų įvairove. Jeigu iki šiol jautėte dėmesio trūkumą, kitais metais jūsų partneris jums įrodys savo pasiaukojimą. Esate vis dar vienišas? Patikėkite savo sėkme, kuri jus aplankys nuo liepos, kada jums į pagalbą ateis Saturnas. 2014-aisiais širdyje neabejotinai įsiliepsnos nauja meilė.

Darbas. Metų pradžioje jūsų ženkle dominuos Marsas. Daugeliui tai bus palankus metas mokytis, pagilinti profesines žinias. Jupiteris jums teiks paramą iki lapkričio pabaigos, jeigu būsite pakankamai užsispyręs ir nepabijosite vykdyti didelių planų. Darbas bus įtemptas ir iš jūsų pareikalaus nemažai pastangų, ypač metų pabaigoje, kada galimas progreso sąstingis. Tuo metu patariama atsirinkti prioritetus ar netgi išsikelti naujus tikslus.

Finansai. Pirmasis pusmetis nežada didelių pokyčių. Pinigais patartina susirūpinti nuo rugsėjo, kada Marsas ir Jupiteris bus atsakingi už jūsų finansinę gerovę. Jūsų pajamos rūpesčių nesukels, tačiau būtina kontroliuoti išlaidas. Pasistenkite atsakingai leisti pinigus, jeigu nenorite gyventi vos sudurdami galą su galu.

REKLAMA

Sveikata. Jūsų fizinė forma maloniai stebins aplinkinius. Ateinančiais  metais jūsų sveikata rūpinsis Uranas. Pirmoje metų pusėje jausite iš šios planetos plūstančią energiją, o štai metų viduryje tikėtina ir nerimo, baimės būsena. Joms apėmus, patartina pakoreguoti planus ir užsiimti mėgstama veikla. Sportas – puikus sprendimas, padėsiantis atsipalaiduoti tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Tauras

Meilė. 2014-ieji porų santykiams žada suteikti stabilumo ir darnos. Nuo spalio mėnesio Jupiteris į jūsų gyvenimą atneš romantikos, o tai reikš ypatingą rūpestį ir šilumą iš partnerio pusės. Jūsų aistra antrajai pusei bus kaip niekada stipri. Kita vertus, jeigu esate vienišas, Venera jums bus dosni. Rugpjūčio mėnesį galima nauja pažintis, kuri iki lapkričio gali išaugti į stiprų meilės ryšį.

Darbas. Ateinančiais metais netrūks įvairios veiklos ir paramos iki metų vidurio, jų galite tikėtis iš Jupiterio. 2014-ieji – jums palankūs metai, kada darbai sparčiai progresuos ir teiks įspūdingų rezultatų. Būsite pilni ryžto ir nepraleisite progos įrodyti savo sugebėjimus rungtyniaudami. Jeigu ieškosite darbo, pasinaudokite galimybėmis iki spalio mėnesio, kol jus sergės Jupiteris.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA