REKLAMA

2014 metų meilės horoskopas

REKLAMA

Sužinokite, kas laukia jūsų meilės reikalų ir santykių su draugais ir šeima ateinančiais 2014 metais.

Avinas
Ateinantys metai bus įsimintini, nes impulsyvūs ir nepastovūs santykiai su partneriu taps ramesni. 2014-ieji  jums bus ne tokie aistringi metai, bet suteiks galimybę sukurti ilgalaikius santykius. Tai dar nereiškia, kad dėl partnerio turėsite atsisakyti savo aistringos prigimties, atvirkščiai, – harmoningi santykiai jums teiks didesnį malonumą ir leis mėgautis dvasiniu artumu. Vasario mėnesį teks mažiau dėmesio skirti sau ir labiau rūpintis partneriu. Iš pradžių tokia padėtis gali jus erzinti, bet ilgainiui suprasite, kad ši patirtis suteiks daugiau išminties ir supratingumo. Jupiteris valdys jūsų Santykių sektorių liepą ir atneš džiaugsmą ir meilę. Teigiama Jupiterio įtaka galėsite mėgautis iki pat metų pabaigos. Ateinančiais metais jūsų nebekankins šeimos rūpesčiai, tad turėsite daugiau laiko sau ir partneriui. Taigi, ateis palengvėjimo metas, kurio jau seniai laukėte!

Jautis
Jau du su puse metų trunkantis laikotarpis, kai mokotės įsipareigoti ir rūpintis partneriu, ateinančiais metais pasieks kulminaciją. Atėjo laikas susidurti su baimėmis ir nesaugumo jausmu. Būsite priversti įveikti savo trūkumus ir demonus, kurių net nežinojote turėję. 2014 metais pamatysite, kokie stiprūs ir ištikimi iš tiesų galite būti savo partneriui. Nepaisant ramaus jūsų būdo, ateinančiais metais atsiskleis aistringa ir jautri jūsų asmenybės pusė. Jaučio ženklui vadovaujanti Veneros planeta prikels jūsų senąsias meiles ir parodys, kokius stiprius jausmus jaučiate savo antrajai pusei. Nebijokite, tai – tik išbandymai, skirti jūsų meilei, ir puiki galimybė dar labiau sutvirtinti santykius, kuriuos kruopščiai kuriate ir tvirtinate jau kelis metus. Jupiteris atneš artimą ryšį su partneriu ir meilę nuo liepos mėnesio. Jūsų santykiuose bus daugiau malonumų ir mažiau pareigų. Pasiduosite jausmams ir pajausite palengvėjimą, kai rūpesčiai nebevargins jūsų širdies.

Dvyniai
Ateinantys metai jūsų meilei bus lemtingi. Metų pradžioje jausite nepaprastą norą būti kuo arčiau partnerio ir tai apvers jūsų gyvenimą aukštyn kojomis. Jei turite ilgalaikį gyvenimo partnerį, jūsų santykiai patirs renesansą, juos valdys meilė ir aistra. Jei neturite antrosios pusės, 2014 metais sutiksite žmogų, su kuriuo jau po pirmųjų pasimatymų nebenorėsite skirtis. Ateinančiais metais jūsų laukia labai reikšmingos pamokos, kaip svarbu surasti kompromisą, teks pamiršti savo troškimus ir daugiau dėmesio skirti partneriui. Įsipareigojimai yra pagrindinė ateinančių metų problema jūsų ženklui ir meilės reikalai nėra išimtis. Saturnas privers jus elgtis atsakingai ir išmintingai, nors mėgstate dėmesį ir flirtą, turėsite visas savo jėgas skirti vienam žmogui. Už pastovumą būsite apdovanoti ir antroje metų pusėje galėsite atsipalaiduoti. Neieškokite ateinančiais metais paprastų ir lengvų sprendimų, nes darbas ir pastangos atsipirks su kaupu.

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA