REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 16–12 22 d.)

REKLAMA

Avinas. Pasiruoškite audrai! Uranas pasuks į jūsų ženklą antradienį ir paskatins atsiskleisti jūsų kūrybinei pusei, bet už tai pareikalaus didelės kainos – neigiamai atsilieps santykiams. Būkite atsargūs, nes jūsų idėjos ir naujovių paieškos, tikėtina, atsisuks prieš jus. Partneris gali nevertinti jūsų kūrybiško polėkio ir nepriklausomybės troškimo. Jei pamiršite savo partnerį, gali kilti rimtų ginčų, todėl pasistenkite suderinti savo idėjas ir partnerystę. O gal atėjo metas pasinaudoti gyvenimo galimybėmis ir nepaisyti antrosios pusės norų? Į šį klausimą atsakys tik laikas.

Jautis. Viskas, ką manėte žinoję apie meilę, pasikeis. Šeštadienį Venera pradės savo kelionę atgal, kuri truks iki 2014-ųjų sausio 31 dienos ir šis laikotarpis jums bus neįprastas. Jums trūks pasitikėjimo savimi įvairiose srityse, bet labiausiai širdies reikaluose. Reikės iš naujo atrasti, kas yra meilė ir santykiai. Šiuo laikotarpiu jūsų santykiai su antrąja puse pasikeis ir reikės laiko, kad suprastumėte, kaip tai paveiks jūsų bendravimą ateityje. Pagaliau suprasite tai, kas jau ilgai nedavė jums ramybės santykiuose.

Dvyniai. Antradienio pilnatis privers nusileisti ant žemės. Negalėsite jaustis savimi, nes būsite įpareigoti vykdyti aplinkinių norus. Tokiam laisvam ženklui tai – sudėtinga užduotis. Jūs mėgstate būti nerūpestingi ir kartais elgtis vaikiškai, bet šią savaitę turėsite surimtėti. Pilnatis taip pat taps jautrumo priežastimi. Šeštadienį, kai Venera pasisuks atgal, įtampa atslūgs, bet galite sulaukti problemų miegamajame. Nesijaudinkite, išbandymai tik sustiprins jūsų ir partnerio santykius.

Vėžys. Sulaukėte gerų pokyčių santykiuose. Nors to nesitikėjote, bet Venera privers atnaujinti priblėsusius santykius su partneriu, nors gali tekti dėl to gerokai pasistengti. Turėsite įrodyti partneriui, kad mylite jį ir stengiatės dėl santykių, ne tik žodžiais, bet ir veiksmais. Taip pat turėsite galimybę įsitikinti, kad jūsų meilė dar neišblėso. Pasiruoškite svarbiausiems meilės išbandymams šią savaitę.

Liūtas. Ar džiaugėtės neįpareigojančiais santykiais, kurie teikė malonumą ir nereikalavo jokių pastangų? Pilnatis antradienį privers jus pakeisti požiūrį į šiuos santykius ir imtis konkrečių pokyčių. Jei įsivėlėte į romaną su bendradarbiu, šeštadienį Venera privers jus įvertinti, ar rizikingi santykiai suteikia daugiau naudos, nei daro žalos. Šią savaitę būsite apsvaigę nuo meilės ir pasiryžę dėl jos padaryti viską, bet netrukus gali paaiškėti, kad visos jūsų pastangos buvo veltui.

REKLAMA

Mergelė. Venera jau pasiruošusi grįžti į jūsų Meilės sektorių ir į jį įžengs šeštadienį. Jausitės laimingi dėl savo santykių, bet tik trumpai. Savaitės pabaigoje gali atrodyti, kad jūsų meilė blėsta. Jei neturite partnerio, tai puikus metas užmegzti santykius su nauju žmogumi. Gali būti, kad iki 2014 metų sausio 31 dienos jausitės nusivylę, kad nepavyko sukurti rimtų santykių, liūdins vienatvė, jausitės atstumti ir nepasitikėsite savimi, bet nesijaudinkite, šis periodas praeis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA