REKLAMA

Pilnatis Dvyniuose: ko tikėtis kiekvienam ženklui?

REKLAMA

Savaitę pradėjusi Mėnulio pilnatis Dvynių ženkle baigsis prieš pat Kūčias. Saulė šiuo metu svečiuojasi Šaulyje, todėl mus skatina į gyvenimą žvelgti filosofiškai, matyti visą paveikslą. O štai Merkurijaus valdomi Dvyniai kaip tik gilinasi į jo detales, smulkmenas ir taip sukuria priešpriešą ugningojo Zodiako kuriamai nuotaikai.

Šios, vadinamosios mentalinės pilnaties, kuri veiks mąstymą ir bendravimo įgūdžius, iššūkiu (o jų tikrai netrūksta prieš šventes) taps gebėjimas perjungti bėgius. Tai yra suvokti, kurie dalykai yra momentiniai ir į juos nereikia kreipti dėmesio, o kurie gal turėti ilgalaikių pasekmių. Tokiems reikės gilesnės analizės ir didesnių apmąstymų.

Sužinokite, kaip ši pilnatis veiks visus dvylika Zodiako ženklų.

Avinas

Pilnatis Dvyniuose skatins jus kalbėti daugiau nei įprastai ir nesusimąstant apie tariamų žodžių prasmę. Ši pilnatis veiks jūsų komunikacinius įgūdžius. Vienus žmones galite tiesiog užtvindyti informacija arba, priešingai, rimtame reikale nepasakyti esminio fakto, kuris gali iškreipti esmę. Nepervertinkite savo idėjų, susitelkite į esminius dalykus, pasistenkite įsiklausyti į kitų pastabas ir į jas reaguoti. Kokią  informaciją ir žinią apie save ir savo darbus skleisite, nuo to priklausys jūsų patikimumas tiek darbe, tiek asmeniniuose reikaluose.

REKLAMA

Tauras

Ši Mėnulio pilnatis vyks jūsų astrologinio būsto Finansų sektoriuje. Teigiamą Mėnulio Dvyniuose ir Saulės Šaulyje akistatos poveikį pajausite, kai sulauksite pasiūlymo, kuris gali tapti jūsų papildomu pajamų šaltiniu. Šios planetų sąveikos rizika ar neigiama pusė yra ta, kad galite pernelyg įsigilinti į detales ir nematyti bendro paveikslo. Nieko blogo užsiimti papildoma veikla, kuri suteikia jums galimybę užsidirbti papildomai. Tik svarbu, kad ši veikla sutaptų su jūsų ateities perspektyvomis ir neverstų laužyti principų.

Dvyniai

Mėnulio pilnatis Dvynių ženkle jums reikš dar didesnį užimtumą nei visada. Pilnatis veiks jūsų astrologinio būsto Asmenybės sektorių, taigi jus užgrius virtinė darbų ir veiklų. Jums taip pat norėsis žaismingai rengtis ir atrodyti, taip pat bendrauti su žmonėmis, ieškoti naujų būdų, kaip su jais suartėti. Pasistenkite kitų neteisti. Ypač tų, kurie yra gana nelankstūs ir konservatyvūs.

Vėžys

Visiškai suprantama, jei norėsite išjungti telefoną ir užrakinti duris, gal net nuleisti žaliuzes ar užtraukti sunkias nepermatomas užuolaidas. Per šią pilnatį, kuri vyks Vėžio ženklo Paslapčių sektoriuje, jums netrūks veiklos, bet labai norėsis išsaugoti privatumą ir asmeninę erdvę. Jei jums pavyks to pasiekti, tada suteiksite galimybę sau, nurimdžius protą ir kasdienį foninį triukšmą, išgirsti puikias mintis, kurios jums ateis į galvą. Galbūt taip pat tyloje ir ramybėje surasite atsakymus į jums svarbius klausimus.

Liūtas

Ypač aktyvi pilnatis Dvynių ženkle vyks jūsų ženklo Draugų ir bendruomeninių grupių sektoriuje. Taigi ši savaitė jums bus ypač užimta ir veikli. Galbūt nuspręsite kiek apriboti savo darbinius ir kitus įsipareigojimus, sumažinti duodamų pažadų skaičių, nesistengsite dalyvauti visuose įvykiuose ir renginiuose. Atsirinkdami žmones, su kuriais norite bendrauti, ir patirtis, kurias trokštate įgyti, išsaugosite energiją ir bendravimo kokybę.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA