REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 23-29 d.)

REKLAMA

Avinas. Šią savaitę nesitikėkite pasakiškos meilės savaitės. Turintieji partnerį pastaruoju metu tupinėjo apie situaciją ar reikalą, kuris veikė jų santykius. Šį ketvirtadienį kažkuris iš poros sušuks: „Gana!”. Ir greičiausiai pareikalaus radikalaus problemos sprendimo. Dabar arba niekada. Tokia puolimo, o, tiksliau, gynybinė taktika tebus alyva į liepsnojančią ugnį. Privalėsite susivaldyti ir pasistengti tai išspręsti taikiai. Jeigu elgsitės spontaniškai ir agresyviai, tik pabloginsite situaciją.

Tauras. Ar daug tikitės iš naujos romantiškos pažinties ar pasikeitusio, intymesnio bendravimo su senu pažįstamu? Jei taip, šią savaitę galite ryžtis atsiverti, pasikalbėti ir jam ar jai išlieti jausmus. Taip pat būsite pasiryžę sužinoti, ar jausmai yra abipusiai. Laimei, jie tikriausiai bus abipusiai. Tokiam pokalbiui tinkamiausias ketvirtadienis. Žodžiai liesis iš širdies ir bus palankiai priimti.

Dvyniai. Šią savaitę jūsų mintis užvaldė seksas. Jūs ne tik priimsite sprendimą jums svarbiu intymiu klausimu. Jei teks iš kažko rinktis, tai padarysite spontaniškai ir nedvejodami. Tarkime, partneriui išdrįsite parodyti kitokią savo intymumo pusę, elgsitės netipiškai. Kažkas tikrai įvyks jūsų mintyse, kažkoks trumpas sujungimas, bet tai aiškiai paveiks jūsų elgesį ir santykius. Pirmyn!

Vėžys. Jeigu tikėjotės praleisti daugiau laiko su partneriu, šią savaitę jums pavyks to pasiekti. Ketvirtadienį greičiausiai atvirai pasikalbėsite su partneriu ar su jums svarbiu asmeniu, taip pasijausite dar artimesni. Galbūt net pradėsite planuoti romantiškas atostogas užjūriuose. Savaitės pabaigoje galimi nesutarimai, jeigu Vėžys nutylės apie priimtą sprendimą, susijusį su karjera, tačiau šis palies abiejų partnerių gyvenimą ir įpročius. Taigi, jeigu dar galite ką nors pakeisti, keiskite – perspėkite apie galimus pasikeitimus ir nepalikite partnerio išsižiojusio šalikelėje, jei norite toliau keliauti kartu.

Liūtas. Įsimylėję Liūtai partneriui gali pažadėti daugiau negu gali išpildyti. Netikėta mintis, idėja sužavės jus ir partnerį, bet pasistenkite iškart nepulti jos įgyvendinti. Jeigu suplanavote trumpą išvyką kartu, pasirenkite mažiems nesklandumams (nuleista padanga, pasibaigę degalai, praleistas įvažiavimas ar išvažiavimas iš greitkelio). Jie gali sugadinti gerą nuotaiką. Pasirenkite netikėtumams, bent tokiems, nuo kurių galima apsisaugoti. 

REKLAMA

Mergelė. Šią savaitę jums norėsis galvoti, kalbėti, rašyti apie meilę. Ketvirtadienį jūsų ženklą valdantis Merkurijus veiks Mergelės astrologinio būsto Romantikos sektorių. Iki pat kitų metų sausio 11 dienos ši planeta jums padės susidėlioti mintis apie meilės reikalus. Savaitgalį neįsižeiskite, jei jūsų mylimasis netyčia ar tyčia jus užgaus ar patrauks per dantį. Elkitės nenuspėjamai, taip, kad jis ar ji nebūtų tikri dėl jūsų atsidavimo ir kantrybės, o kitą kartą pamąstytų, prieš ką nors darydami.

Svarstyklės. Jeigu jūsų partneris ar tikėtinas kandidatas į šį „postą“ ims elgtis keistai, šią savaitę jums gali pritrūkti kantrybės susitaikyti su jo paikystėmis. Tiesą sakant, gali nutikti ir taip, kad mesite alyvos šakelę į šoną ir patys kibsite jam ar jai į atlapus. Tai jau tikrai bus keista, nes dažniausiai stengiatės išvengti bet kokių pykčių ir išsaugoti taiką ir ramybę. Tik ne šią savaitę. Dabar tik karo keliu įmanoma pasiekti taiką. Spręsdami santykių problemas, stiprinsite ryšį, o ne priešingai, jį ardysite, kaip gali atrodyti iš šalies.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA