REKLAMA

Žiemos meilės horoskopas

REKLAMA

Žvarbus vėjas ar drėgmė verčia susigūžti ir bėgomis grįžti namo. Taip norisi, kad juose būtų prie ko prisiglausti. Ne prie sienų, spintų ar televizorių, bet prie mylimo žmogaus. Taigi, kokios meilės perspektyvos šaltuoju metų laiku?

Pasiseks tiems, kurie yra kantrūs, o kitiems reikės šią savybę ugdyti. Nuo gruodžio 21 iki sausio 31 dienos Venera, meilės globėja, judės atgal. Naujos pažintys įsivažiuos labai iš lėto. Užtat šis laikas tinkamas taisyti senus santykius.

Dabar, kai Venera yra atsakingame Ožiaragyje, palanku apsvarstyti, ko norite iš partnerio, santykių, meilės ryšio. Aiškumas galbūt nėra pats romantiškiausias žodis, bet jis reikalingas, nes padeda atgaivinti aistrą, iš naujo pamilti seniai pažįstamą žmogų, vėl įvertinti jo privalumus.

Šiuo metu gerai megzti ir naujas pažintis, bet nelaukite greitų rezultatų. Svarbu atrasti drąsos žengti žingsnį į priekį ir pradėti spręsti problemą ar pralaužti pirmus nejaukumo ledus, kai norite susipažinti su jums patinkančiu asmeniu.

Šią žiemą karingasis Marsas bus švelniausioje savo pozicijoje – Svarstyklių ženkle. Elgdamiesi mandagiai arba, kaip sakant, tiesiai per aplinkui, galite sulaukti nesusipratimų. Todėl būtina, pastebėjus, kad jus galbūt ne taip suprato, iškart tai išsiaiškinti. 

REKLAMA

Kaip šią žiemą seksis meilei pasiekti visus dvylika Zodiako ženklų?

Avinas

Gera žinia skamba taip: šią žiemą aistringasis jūsų ženklo valdovas Marsas svečiuojasi Avino astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje. Jis skatins ugningojo ženklo atstovus megzti naujas pažintis. O štai bloga žinia yra ta, kad Marsą Svarstyklės, kuriose jis svečiuosis,kiek stabdys, atidėlios malonumą.

Galbūt jūs teks susidurti su neryžtingais žmonėmis, kurie jus kiek erzins, arba reikės ant pirštų gaaliukų tūpčioti apie kokį jautrulį, kuris stabdys jūsų spontaniškumą. Kita vertus, pasimatymai, susitikimai bus be dramų. Tik aiškiai turite žinoti, kurlink einate ir ko siekiate. Avinai įpratę viską įgyvendinti tuojau pat,  o kai reikalai užtrunka, gali ir pamiršti: „Apie ką čia mes?!”. Būkite žavūs, neignoruokite kitų žmonių poreikių, tada patys nustebsite, kaip iš pažiūros santūrūs santykiai gali imti ir staiga įsiliepsnoti.

Avinams šių metų pabaiga ir kitų pradžia žada būti aistringa. Jei tuo metu praleisite progą tuo pasinaudoti, naujas palankus periodas prasidės sausio pabaigoje ir tęsis iki kovo pradžios. Tada aistros nebus tokios karštos, bet flirtuoti ir žaisti bus smagu.

Tauras

Šią žiemą, norėdami gauti daugiau iš meilės ir santykių, tiesiog siekite, leiskite sau norėti daugiau. Štai tokia užduotis jums skirta šiuo žvarbiuoju metų laikotarpiu. Tauro ženklo valdovė Venera svečiuosis Ožiaragio ženkle, taip savo globotinius apdovanodama už ambicingus planus. Jei tikėsitės ir sieksite per mažai, tada liksite giliai nusivylę. Todėl, Taurai, drįskite ir siekite!

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA