REKLAMA

Patarimai visiems ženklams, kaip pasipuošti… laime

REKLAMA

Aplinka, kuri jus supa, labai svarbi. Ji smukdo nuotaiką, atima norą švęsti, bet gali, net jei visai praradote ūpą ir pervargote, padėti pajausti šventinius virpulius.

Kiekvienam iš dvylikos Zodiako ženklų ta maža ir netikėta kibirkštis, galinti įžiebti džiaugsmą, gali būti įskelta skirtingomis priemonėmis.

Kaip papuošti namus, o kartu ir save, laime? Astrologų įžvalgose gali būti tiesos.

Avinas

Jūsų žavesio paslaptis – vidinis vaikas jumyse. Tai išleiskite jį pažaisti. Jei turite namą, apvedžiokite jį iš lauko šviečiančiomis girliandomis ar pastatykite prie namo eglutę ir ją papuoškite.

REKLAMA

Tam, kad prieš įžengiant vakare į namus, nusišypsotumėte sau ir tiems, kurie jūsų laukia. Jei gyvenate bute, taip pat galite šventinėmis dekoracijomis, prilipinamomis aplikacijomis papuošti langų stiklus, ant balkono krašto ar palangės pakabinti Kalėdų senį-alpinistą su maišu.

Apsupkite save ryškiaspalviais daiktais, namuose pristatykite žvakių, indų su kūčiukais (jais, jei mėgstate, galite smaguriauti ir anksčiau, nereikia laukti Kūčių vakarienės) ir imbieriniais sausainėliais. Nesivadovaukite kalėdiniais atvirukais, o pasipuoškite pagal savo skonį. Ir taip, kad namai imtų kvėpuoti džiaugsmu, džiugiu laukimu ir laime.

Tauras

Jausmingasis Zodiako ženklas jaučiasi laimingas, kai gali pakutenti visus pojūčius. Jam svarbus yra lytėjimas, todėl patartina šventinę staltiesę rinktis iš švelnaus, natūralios medžiagos audinio. Tegu jis būna ryškus, žinoma, Taurams svarbu, kad jis derėtų prie kitų dekoracijų.

Jiems astrologai siūlo stalą puošti prabanga alsuojančiomis vazomis iš metalo, gal net puoštomis netikrais brangakmeniais (svarbu, kad atrodytų skoningai) ir pripildytomis vaisiais. Indai turi derėti prie staltiesės ir žvakidžių, kaip ir jose degančių žvakių. Visa tai priverčia Taurus kvėpuoti giliau.

Paskutinis, bet labai svarbus šventės akcentas – kvapai. Kas kas, bet Tauro ženklo atstovai, žino, kaip tai yra svarbu. Pušies, cinamono, gvazdikėlio, vanilės aromatas kuria laimės aurą. Žodžiu, gvazdikėliai, dailiai susmaigstyti į apelsiną, tinkama kvapni puošmena Tauro stalui.

Dvyniai

Tikriausiai nėra kito ženklo Zodiake, kuris mokėtų suderinti priešingus dalykus, suvesti skirtingus žmones, surišti palaidus (ryšių, dalykų) galus į vieną mazgą. Taigi nėra geresnio papuošimo Dvyniui už įvairiausius kaspinus.

Dažniausiai stengiatės išvengti tradicinių papuošimų ar spalvų, tai ir nekabinkite girliandų ar nepuoškite raudonos ir žalios deriniais. Jei norite daugiau prabangos ir spindesio, rinkitės medžiaginius kaspinus iš atlaso ar aksomo, derinkite raštuotus su vienspalviais. Ir neapsiribokite vien šventinės puokštės ar Kalėdinės eglės papuošimu.

Kaspinais galite dabinti Kalėdų vainiką. Taip pat – šventinio stalo žvakių stovus, kėdžių atkaltes, jei namuose yra laiptų, turėklus ar netgi durų rankenas. Jei laikysite saiko ir suderinsite spalvas, gautas rezultatas suteiks jums daug džiaugsmo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA