REKLAMA

Venera Ožiaragyje: ar širdys duš lengvai?

REKLAMA

Įsimylėjimas yra gerai. Jį ar ją užkeliame ant pjedestalo, garbiname, žavimės, negalime atsigėrėti.

Bet šis periodas praeina. Ir, jeigu sąmonei prablaivėjus, sugebame priimti mylimąjį tokį, koks jis yra iš tikrųjų, pasirengiame iššūkiams ir sunkumams, vadinasi, žinome, kas yra tikra meilė.

Rimti meilės reikalai

Kai Venera svečiuojasi Ožiaragyje, mylėti nėra lengva. Tiksliau, meilė būna ne pasaka, o darbas, rimtas reikalas. Dabar jai reikia ne Amūro sparnelių plazdėjimo ir dūsavimų, o konkrečių pastangų.

Šiuo metu, kai Venera yra Ožiaragio ženkle (nuo gruodžio 21 iki sausio 19 d.), naujai sutiktus žmones negreitai įsileidžiame į savo gyvenimą ir jiems savo širdies lengvai neatiduodame.

REKLAMA

Dabar mums reikia įrodymų, kad tas asmuo tikrai yra vertas mūsų meilės. Įrodymams žodžių šiuo metu nepakaks. Mūsų išrintiesiems reikės pasiraitoti rankoves, nes meilė yra sunkus darbas, o ne lengvabūdiški pažadai ir linksmi šėliojimai vakarėliuose. 

Gal visa tai ir nekvepia romantika, užtat garantuoja, kad širdis liks sveika. Didelė tikimybė, kad meilės sprendimus ir įsipareigojimus dabar priimsime labai blaiviai ir atsakingai. Todėl mūsų jausmai nebus lengvabūdiškai trypiami.

Šiuo metu pradėti santykiai ar juose priimti įsipareigojimai tvers ilgai ir išlaikys laiko išbandymus.

Venera Ožiaragyje tarsi mums sako: „Rimtai žiūriu į meilę. Viską padarysiu, kad ją išsaugočiau ir sukurčiau tvirtą ryšį.“

Tik yra vienas BET

Visa, kas parašyta viršuje, yra tiesa. Bet yra vienas niuansas. Nuo 2013-ųjų gruodžio 21-os iki kitų metų sausio 31 dienos Venera juda atgal. Ir ji yra Ožiaragyje. Taigi, ką tai reiškia?

Kartą per metus maždaug keturiasdešimčiai dienų meilės planeta būna retrogradiniame judėjime. Tada visa, ką globoja ir prižiūri Venera, atsiduria po didinamuoju stiklu. Ir tai daroma būtent to ženklo, kuriame ji svečiuojasi, stiliumi.

Venera yra atsakinga už mūsų vertės suvokimą. Ką vertinate? Ko patys esate verti? Štai tokius klausimus iškels ši planeta. Būtų gerai, kad į juos atrastumėte tvirtus atsakymus, taip atgal judanti meilės ir savivertės planeta jums pasitarnaus, atneš teigiamų pokyčių.

Jeigu gimėte po Tauro ar Svarstyklių ženklu (šiuos valdo Venera) arba kuris iš šių Zodiakų yra jūsų Kylantis ženklas (ascendentas), tada atgal judančios Veneros poveikį pajausite asmeniškai. Taip pat bus ir tiems, kurių Zodiakas arba Kylantis ženklas yra Ožiaragis.

Vertės inspekcija

Dabar visi, o ypač aukščiau paminėti ženklai gaus Visatos užduotį peržiūrėti visus savo įsipareigojimus, kuriuos anksčiau sutiko priimti. Galbūt šiuo metu kuris nors pajaus, kad partneris jų nevertina ar santykiuose įdeda per mažai pastangų?

Kai kuriems trūks saugumo, nes nebus tikri dėl santykių ateities, dėl savo vertės pajautimo poroje. Kitiems tiesiog teks stoti į akistatą su faktu, kad nebegerbia savo išrinktojo ar išrinktosios. Pagarba yra viena iš Ožiaragio veikimo sričių.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA