REKLAMA

Venera Ožiaragyje: ar širdys duš lengvai?

REKLAMA

Šiuo laikotarpiu baimė būti atstumtam gali taip sustiprėti, kad nebebus kur dėtis, privalėsime  išspręsti šitą klausimą (tiesiai, akis į akį, arba netiesiogiai, per laiškus ar tekstines žinutes, išsiaiškinsime, ar jausmai yra abipusiai).

Kitiems, kurie ilgai draugauja ar gyvena kartu, pasirodys, kad jų santykiai yra kaip vienpusio eismo gatvė. Stengiatės labiau, įdedate daugiau širdies ir pastangų, daugiau aukojatės? Tada jums teks nuspręsti, ar likti, ar išeiti. Dabar visiems reikės susidurti su netikrumu ir baime (ar teisingai pasirinkau, ar pasiseks?), teks rizikuoti ir sužinoti. Sėkmė yra dar vienas Žemės stichijai priskiriamo ženklo arkliukas.

Tiesiai prie reikalo

Venera Ožiaragio ženkle yra tarsi švelnios širdies moteris, vilkinti griežtą dalykinį kostiumėlį. Šiuo metu meilės reikalai tvarkomi lygiai taip, kaip iššūkiai ar užduotys darbe. Tai yra dalykiškai.

Gruodžio pabaigoje ir visą sausį kiekvienas taip pat susimąstysime, kaip mes ar mūsų indėlis yra vertinami kompanijoje, kurioje dirbame. Jaučiamės vertinami, branginami, gerbiami? Ar mus tenkina užimama padėtis, ar manome, kad mūsų karjera čia nenusisekė, užimame ne tą postą, kurio esame nusipelnę?

REKLAMA

Šiuo metu Visata mums padės patiems susivokti, ko esame verti, tada galėsime ir aplinkoje pasidžiaugti tuo, kaip mus vertina ar gerbia kiti. Arba eiti ten, kur sulauksime tinkamo įvertinimo ir pagarbos (kai Venera nuo sausio 31 d. ims judėti tiesiai, galėsime tai sėkmingai įgyvendinti).

Paskutinė sausio diena bus tarsi energinis langas, kurį mums atvers Visata, ir padės per jį išeiti į kitas erdves: pradėti naujus ar stiprinti esamus asmeninius ir dalykinius santykius. Jie bus patvarūs ir ilgalaikiai, galiausiai laikas parodys, kad šie asmeniniai ar dalykiniai ryšiai buvo verti jūsų įdėtų pastangų.

Taigi neišsigąskite šio laikotarpio, kuris meilei atrodo toks neromantiškas. Kai, tarsi pūstelėjus vėjui, gęsta jauki žvakių šviesa ir liekate tamsoje. Neprisigalvokite sau „baubų“, nebūtų pavojų ir piktų kitų žmonių kėslų.

Išdrįskite uždegti šviesą ir atidžiai, sąžiningai pažvelgti į susiklosčiusią padėtį. Yra, kaip yra.

Arba valome ir švariname seną, arba ieškome naujo meilės šaltinio.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.