REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 30-01 05 d.)

REKLAMA

Avinas. Jūsų atsidavimas darbui kelia susižavėjimą kolegoms ir darbdaviui. O partneriui ar jums svarbiam žmogui? Jei investuojate jėgas ir laiką į darbą, vadinasi, asmeniniai reikalai nyksta. Šią savaitę galite sulaukti profesinio pasiūlymo, dėl kurio nukentės jūsų partneris ar šeima. Mėnulio jaunatis trečiadienį žada naujas galimybes, kurios optimistiškai nušvies karjeros reikalus, bet palaikymo ir džiaugsmo šūksnių dėl to iš artimo ir mylimo žmogaus nesitikėkite. Nugalėtojai lieka vieni. Ne be reikalo taip sakoma. Jūsų valia rinktis, bet žinokite, kokios bus pasekmės.

Tauras. Meilėje jums svarbu jausti dvasinę bendrystę su išrinktuoju ar išrinktąja. Kitaip jums ir pats ryšys, ir seksas su tuo žmogumi būna tuščias, bevertis. Šią savaitę tikėkitės išbandymo, susijusio su šiuo meilės aspektu. Trečiadienį, kai stos Mėnulio jaunatis, aistringai imsitės kažkokio naujo reikalo, bet pastebėsite,  kad jūsų partneris nejaučia tokio didelio entuziazmo. Galbūt tai kertasi su jo ar jos ideologija, vertybių sistema. Tai gali tapti problema. Neketinate atverti širdies žmogui, kuris užveria protą ir nepriima naujų galimybių.

Dvyniai. Meilės reikaluose įtampa gali pasiekti piką. Dabar esate pasirengę su išrinktuoju ar išrinktąja tyrinėti intymumo gelmes. Kad ir kokie nuoširdūs būtų jūsų ketinimai, galite nusivilti, nes nesulauksite norimo atsako. Tai gali būti susiję su seksu, intymiu gyvenimu, bet įmanoma, kad rūpesčių kels kažkoks asmeninis reikalas, kurį siejate su mylimuoju ar mylimąja. Jeigu esate nusiteikę kovoti dėl šių santykių, jums bus suteikta galimybė tai padaryti. Mylimasis greičiausiai jums nepadės, todėl jūsų noras kovoti turi būti toks stiprus, kad nekreiptumėte dėmesio į jokius nusivylimus.

Vėžys. Jums ir jūsų partneriui įmanoma nauja pradžia (nebūtinai santykių, bet prasidės kažkoks naujas etapas jūsų gyvenime). O įtampos, kuri paprastai lydi tokias situacijas, nebus ar bus labai mažai, net jos nepajausite. Toms poroms, kurios yra sutarusios kartu spręsti problemas, prireiks ryžto, kad šio sutarimo laikytųsi. Nors apskritai ši savaitė jums yra palanki, bet ginčo dėl kažkokių butinių reikalų kažin ar pavyks išvengti. Jums netrūks optimizmo ir tikėjimo, tai yra daug. Bet nepamirškite, kad pokalbis yra ne tik kalbėjimas, bet ir klausymasis.

Liūtas. Jeigu susigundėte ir įsipainiojote į tarnybinį romaną, dabar situacija kaip reikiant susijauks. Galbūt tiek jūs, tiek jūsų bendrininkas iš paskutiniųjų stengėtės išsaugoti paslaptį, bet šį penktadienį kolega gali ją paviešinti. Įmanomas ir kitas variantas: kai kurie Liūtai gali būti įklimpę į meilę be atsako arba jų (nelabai realūs) lūkesčiai esamuose santykiuose yra nepatenkinami. Kad ir kokioje situacijoje būtumėte įsipainioję, dabar palanku kreiptis į žmogų, kuriuo pasitikite, ir su juo pasikalbėti apie meilės rūpesčius ir dilemas. Po to teks patiems imtis veiksmų ir išsipainioti iš keblių reikalų.

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA