REKLAMA

Sausio mėnesio prognozė

REKLAMA

Su viltimi ir nerimu ruošiamės pradėti 2014 metus. Kas mūsų laukia metų pradžioje? Kaip mums seksis įžengti į naują gyvenimo etapą?

AVINAS

Sausio mėnesį Avinas su polėkiu imsis įgyvendinti tikslus ir mokysis atvirai pripažinti savo klaidas.

Meilė ir jausmai

Vieniši Avinai jausis nuolat stabdomi savo meilės užkariavimų žygiuose. Marsas bus nepalankiai nusiteikęs jų atžvilgiu ir šiek tiek slopins ambicijas. Tai nesutrukdys kai kurių priešingos lyties atstovų akyse pasirodyti net patrauklesniems, nes jie nebus tokie karingi kaip paprastai.

REKLAMA

Susituokę Avinai turės išmokti geriau įsijausti į savo antrąją pusę. Palanki planetų padėtis skatins harmoningus santykius ir santarvę namuose, tačiau kartais jis bus linkęs elgtis kaprizingai ir užsispyrusiai. Dėl to kils konfliktų pavojus.

Darbas ir pinigai

Avinas svajoja šį tą pasiekti ir energingai imsis veiklos. Jis turi gerų idėjų, sugebės panaudoti savo individualumą atlikdamas profesines pareigas ir gaus iš to naudos. Vis dėlto žvaigždės Aviną įspėja stengtis nekurti problemiškų situacijų darbe.

Nuo mėnesio vidurio jo protas paaštrės, galės surasti neįprastų kelių ir sėkmingai tobulėti pats. Kasdienybė Avinui taps lengva, galės nesunkiai susikoncentruoti, surasti išeitis, laiku pastebėti klaidas. Svarbiausia – draugiškai elgtis su kolegomis.

Piniginiuose reikaluose Avinui reikia būti atidžiam, kad nesusidarytų per didelių išlaidų. Savimeilė ir noras patikti kitiems skatins jį išlaidauti. Apie sausio mėnesio vidurį Avinas turėtų suvokti, ką gali sau leisti, o ko ne, kokių išlaidų būtina atsisakyti.

JAUTIS

Jautis naujaisiais metais startuos gerai jausdamasis. Jam lemta surasti sau žemišką laimę.

Meilė ir jausmai

Nesusisaistę Jaučiai savo padėtį vertins labai optimistiškai, nesvarbu, ar trokš susirasti nuolatinį partnerį, ar ieškos tik momentinių malonumų. Jie bus gerai nusiteikę, maloniai bendraus su priešingos lyties žmonėmis ir galės rasti duris į jų širdis.

O štai susituokę Jaučiai išgyvens malonių jausmingų valandų su partneriu. Jie bus nusiteikę ir papramogauti, norės pasilinksminti ne tik namuose, vaikščios į svečius, lankys renginius, kol nepavargs ar nepradės žvarbti nuo šalto oro. Nepaisant to, jų nuotaika visą mėnesį bus nebloga. Jautis jausis gerai bendraudamas su partneriu ir laikys jį savo asmeninės laimės šaltiniu.

Darbas ir pinigai

Po švenčių Jautis lengvai įsivažiuos, jausis pailsėjęs ir kupinas pasitikėjimo savimi. Be to, jam netrukus paaiškės, kokiu būdu galėtų greitai padaryti karjerą, ir suvoks, ką reiškia jo finansinė padėtis. Tokios įžvalgos, žinoma, suteiks naujos motyvacijos darbe.

Jaučiui turtai rūpės ne tam, kad galėtų tenkinti savo ambicijas ar savimeilę. Jis paprasčiausiai norės užsitikrinti sau gyvenimą be jokių nepriteklių. Tam Jaučiui reikės pinigų. Sausio mėnesį bus sunku taupyti, jis labai norės apsipirkinėti. Gerai, kad pasitaikys įvairių išpardavimų ir nuolaidų, kurios padės mažiau išleisti ir patirti didesnį malonumą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA